dostępny
new
Z kodem GSM2023 taniej o 20%

Ładowarka sieciowa USB-C Hama Mini Power Delivery Quick Charge 35W biała

- 60% w 30 minut
- Ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie
- Kompaktowy kształt

Nr 201694

Kompaktowy rozmiar, szybkie ładowanie

Zobacz więcej

5,0
(1)
109,90 zł

Ładowarka sieciowa Hama Mini Power Delivery / Qualcomm®/35W biała

Kompaktowa i nowoczesna ładowarka USB-C, która w krótkim czasie naładuje dwa urządzenia jednocześnie. 

Kompaktowa i szybka ładowarka Hama o wymiarach zaledwie 3,4 x 2,9 x 5,5 cm. Ta mała ładowarka do telefonu jest idealnym rozwiązaniem, gdy często ładujesz telefon poza domem. 

Ładowarka jest kompatybilna z szybkim ładowaniem Power Delivery oraz Qualcomm® Quick Charge™. Dzięki temu kompatybilne urządzenia zostaną ekspresowo naładowane. 

Do dyspozycji masz dwa gniazda USB-C. Dzięki temu możesz ładować dwa urządzenia jednocześnie, np. smartfon i słuchawki, by szybko być gotowym do wyjścia.  

Każda minuta jest cenna – nie marnuj czasu na ładowanie. Z tą szybką ładowarką Hama o mocy 35 W naładujesz swoje urządzenia błyskawicznie. Wystarczy 30 minut, by naładować telefon w 60%.  

Wąska wtyczka nie ogranicza dostępu do sąsiedniego gniazda, np. w listwie lub podwójnym kontakcie. Ładowarka Hama Mini zajmuje bardzo mało miejsca, a ładuje bardzo szybko.  

Ładowarka sieciowa została wyposażona w szereg zabezpieczeń przed przeładowaniem, przegrzaniem oraz spięciem. Masz pewność bezpiecznego ładowania.

Wbudowany procesor IC rozpozna podłączone urządzenie i dobierze odpowiedni, bezpieczny prąd ładowania. Optymalny proces ładowania chroni akumulator przed uszkodzeniem. 

Specyfikacja
Numer artykułu: 201694
Kod EAN: 4047443497635
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 5,0

Ładowarka sieciowa USB-C Hama Mini Power Delivery Quick Charge 35W biała

1 opinia
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Anonim
Zakup zweryfikowany

Ładowarka działa.

03/03/2023
Inne produkty w kategorii
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk