dostępny

Kabel USB-C - USB-C szybkie ładowanie 1,5 m Hama Data Reflected niebieski

- odblaskowe poszycie
- wysoka jakość wykonania
- do ładowania i przesyłu danych

Nr 201557

Wytrzymały kabel pokryty odblaskowym materiałem

Zobacz więcej

5,0
(1)
(cena za szt. z VAT 23%) 59,90 zł

Kabel ładujący / data "Reflected" - USB-C - USB-C, 1,5 m

Wytrzymały kabel pokryty odblaskowym materiałem

Kabel ładujący/data "Reflected" USB-C, USB-C może być wszechstronnie stosowany do urządzeń elektronicznych z odpowiednim gniazdem. W oczy od razu rzuca się niebiesko-srebrna powłoka, którą widać także w nocy, dzięki czemu bez problemu znajdziemy kabel w ciemnym pomieszczeniu.

Wszystkie kable w środku zostały zabezpieczone dodatkową powłoką izolacyjną.

Dwustronna wtyczka USB-C sprawdzi się w przypadku nowoczesnych urządzeń, takich jak smartfony, tablety, aparaty fotograficzne i inne. Kabel posiada wygodną długość 1,5 m.

Specyfikacja
Numer artykułu: 201557
Kod EAN: 4047443486868
Opinie
Ocena: 5,0

Kabel USB-C - USB-C szybkie ładowanie 1,5 m Hama Data Reflected niebieski

1 opinia
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Bartek
Zakup zweryfikowany

Największą zaleta jest długość przewodu, standardowe dołączane w pudełkach są króciutkie. Ledwo sięga z gniazdka do stolika nocnego. Konstrukcja robi dobre wrażenie, wygląda na trwały. Polecam.

04/08/2023
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com