Kod rabatowy 10% na Twoje zakupy HAMA2022

Ładowarki indukcyjne

Coraz więcej producentów sprzętu audio stara się zamienić tradycyjne rozwiązania na te bardziej innowacyjne. Odpowiedzią na trend technologii bezprzewodowych są ładowarki indukcyjne które od kilku lat zyskują na popularności. Ładowarki indukcyjne to bardzo wygodne i nowoczesne rozwiązanie dla wielbicieli nowinek technicznych i nie tylko. Nawet kiedy mamy bardzo niski poziom baterii telefonu możemy z niego korzystać.

W tradycyjnych ładowarkach sieciowych zazwyczaj mamy bardzo krótki kabel, który ogranicza korzystanie z podłączonego telefonu. Ładowarki indukcyjne Hama to przede wszystkim urządzenia bezpieczne, bezawaryjne, a także wyróżniające się nieprzeciętnym designem, dzięki czemu ładowarka łatwo wtapia się w każde miejsce, w którym jest używana.

Ładowarki indukcyjne do telefonu

Ładowarki indukcyjne samochodowe można coraz częściej znaleźć w ofercie sklepów z akcesoriami do telefonów. Tego typu ładowarki najczęściej mają formę uchwytu na szybę, podobnego do tego do urządzeń GPS. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla kierowców, którzy nie muszą skupiać się nad podłączeniem telefonu do kabla ładowarki samochodowej. Również w trakcie jazdy można bezpiecznie zerkać na ładujący się telefon, który umieszczony jest w podobnym miejscu co GPS. W ofercie marki Hama są również ładowarki z automatycznym systemem mocowania smarftona – po umieszczeniu go w uchwycie jego szczeki zostaną automatyczne zaciśnięte. Dzięki temu nie musimy siłować się z dopasowaniem telefonu do uchwytu. W przypadku telefonów posiadających technologię indukcyjnego ładowania, zaraz po umieszczeniu telefonu w uchwycie, zadziała automatyczny system, który rozpocznie ładowanie telefonu. Takie intuicyjne rozwiązanie znacznie ułatwia korzystanie z indukcyjnej ładowarki samochodowej w trakcie jazdy.

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk