Prezenty na Dzień Ojca 2024 z kodem rabatowym do -40%!

Listwy zasilające

Listwy zasilające to listwy elektryczne, które zawierają w kilka gniazdek, umożliwiając tym samym wpięcie w nie więcej niż jednego urządzenia. Listwa pozwala na równoczesne zasilanie w jednym miejscu np. komputera, ekranu i ładowarki. Listwy zasilające to jednak nie tylko funkcjonalność, ale także skuteczne zabezpieczenie antyprzepięciowe. Warto wpiąć do nich wartościowe sprzęty, by uchronić je przed przykrymi konsekwencjami ewentualnych skoków napięcia lub awarii elektroniki. Planujesz kupić listwę zasilającą? Sprawdź dostępne rodzaje.

Listwy zasilające przepięciowe

Listwa przepięciowa z zabezpieczeniem to model oferujący najwyższy stopień bezpieczeństwa - jest wyposażona w mechanizm natychmiastowego odcięcie zasilania, kiedy dojdzie do skoku napięcia. Nieprawidłowe funkcjonowanie jednego urządzenia nie będzie więc wpływało na inne sprzęty domowe - zmiany napięciowe zajdą w obrębie listwy, a nie gniazdka.

Listwy zasilające z wyłącznikami

Listwa zasilająca z wyłącznikiem pozwala na wpięcie do gniazd wielu różnych kabli jednocześnie, jest jednak wyposażona w widoczny przycisk, z pomocą którego w każdej chwili błyskawicznie odłączysz źródło prądu.

Listwy zasilające audio

Listwa zasilająca audio to zasilacz, który pozwala na połączenie sprzętu stereo np. wzmacniacza, amplitunera czy subofera, ale także kina domowego czy odtwarzacza CD. Wyposażona w kilkustopniowe zabezpieczenie umożliwia ich wygodne, ale i bezpieczne zasilanie.

Listwy zasilające Hama - jakość i bezpieczeństwo

Listwy zasilające Hama to połączenie najwyższej jakości wykonania i solidnych materiałów, przekładające się na bezpieczeństwo w każdym domu. W sklepie marki znajdziesz zasilacz do gniazdka elektrycznego, jakiego potrzebujesz - wybierz listwę zasilającą zabezpieczającą, audio czy z wyłącznikiem. W ofercie HAMA znajdziesz także inne, najwyższej jakości, artykuły RTV - m.in. kable HDMI czy uchwyty RTV.

20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com