dostępny

Hama LISTWA ZASILAJĄCA 5GN, 2xUSB C/A

- zabezpieczenie przeciwprzepięciowe
- ochrona akumulatora
- dla różnych typów przestrzeni

Nr 44133758

Wielofunkcyjna listwa z różnymi typami gniazd sprawdzi się w domu i w biurze.

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 149,00 zł

Hama LISTWA ZASILAJĄCA 5GN, 2xUSB C/A

Klasyczna listwa rozszerzona o dwa gniazda do ładowania Twoich mobilnych urządzeń: USB-A oraz USB-C kompatybilne z technologią szybkiego ładowania Power Delivery i Quick Charge™ 3.0.

Listwa została stworzona do podłączenia max 7 odbiorników. Posiada 5 gniazd (BE/CZ/FR/PL/SK) oraz wyjście USB-A i USB-C. Jest to rozwiązanie do smartfonów czy konsol.

Listwa obsługuje technologie Power Delivery i Quick Charge 2.0/3.0. Masz więc pewność szybszego ładowania, niż w przypadku tradycyjnych technologii. 

Szybkość ładowania zostanie dopasowana do urządzenia. Podłączony sprzęt jest rozpoznany automatycznie i ładowany optymalnie, aby ochronić akumulator i wydłużyć trwałość. 

Doceń funkcjonalność tej listwy, dzięki wkładkom gniazd, które obracają się o 45 stopni. Płaskie złącze sprawdzi się nawet w wymagających miejscach. 

Dwubiegunowy, niepodświetlany przełącznik pomoże Ci zadbać o oszczędność energii. Jeżeli nie korzystasz z urządzeń, wyłącz listwę wygodnym przyciskiem. 

Dla bezpieczeństwa listwa została wyposażona w zwiększoną ochronę przed przypadkowym dotknięciem. Jeżeli ładujesz swój sprzęt, docenisz zabezpieczenie przeciwpożarowe. 

Kabel posiada długość 1,4 m, dlatego na pewno sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Jest to idealna odległość, aby podłączyć wszystkie najbardziej potrzebne urządzenia. 

Specyfikacja
Numer artykułu: 44133758
Kod EAN: 4047443478535
Opinie
Ocena: 0,0

Hama LISTWA ZASILAJĄCA 5GN, 2xUSB C/A

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com