Prezenty na Dzień Ojca 2024 z kodem rabatowym do -40%!

Kable USB do telefonu

Kable USB to niezbędne elementy do ładowania telefonu czy przesyłania danych i plików do innych urządzeń, takich jak laptop czy telewizor. Kable USB to uniwersalne i bezawaryjne łącza, które pozwalają na korzystanie ze sprzętów audio i wideo. Kable USB do ładowania telefonu powinny mieć odpowiedni wtyk, który będzie pasował do złącza w telefonie. Dostępne są kable z tradycyjnymi wtykami lub wtykami kątowymi, które sprawdzają się, gdy nie mamy zbyt wiele miejsca.

Wyróżniamy 3 generacje kabli USB i 3 rodzaje wtyków zastosowanych w wymienionych kablach. Kable USB najnowszej generacji pozwalają na szybkie ładowanie telefonu i przesyłanie dużej ilości danych. Aby zapewnić trwałość kabli, niezbędne jest ich właściwe przechowywanie. Kable USB do telefonu nie powinny być wystawiane na działanie zróżnicowanej temperatury, nagrzewanie słońcem lub pozostawienie blisko okna podczas mrozów. Ponadto ładując telefon, powinniśmy układać smartfona na płaskiej i najlepiej chłodnej powierzchni, np. na biurku lub szklanym stoliku. W ofercie Hama, dostępne są różne kable USB HAMA typu A, C, które można dopasować do różnych urządzeń. Kable Hama charakteryzuje duża wytrzymałość i zachowanie wszystkich standardów, zapewniających bezpieczeństwo sprzętu i użytkowników.

Zobacz również szeroką ofertę ładowarek do smartfonów >>

Kable do telefonu - szeroki wybór i wysoka jakość

W sklepie internetowym Hama Mobile znajdziesz wysokiej jakości kable do telefonu przekładające się nie tylko solidne parametry, ale także atrakcyjną cenę. Sklep oferuje kable USB - niezbędne akcesorium do zasilania smartfona, ale także przesyłania przy jego pomocy plików. To również produkt dedykowany ładowaniu innych urządzeń mobilnych np. tabletów czy łączeniu telefonu z komputerem. Możesz korzystać z niego w domu, biurze czy podróży, wpinając w ładowarkę samochodową. W ofercie Hama Mobile znajdziesz kable dedykowane do większości telefonów dostępnych na rynku - jeśli więc zagubiłeś oryginalny przewód lub po prostu chcesz posiadać dodatkowe akcesorium USB, które będziesz mógł mieć zawsze przy sobie - oferta marki Hama jest dla Ciebie.

Kable USB do telefonu - Hama Mobile

Kable do telefonów dostępne w sklepie internetowym marki to nie tylko różnorodne złącza, gwarantujące, że akcesoria będą pasowały do wielu urządzeń. Znajdziesz tu nie tylko kable USB typ C - stanowiące aktualnie najpopularniejsze złącze, obsługujące większość dostępnych na rynku smartfonów, ale także kable typ Lightning. Tego rodzaju kabel dedykowany jest telefonom i urządzeniom marki Apple, która od lat pozwala zasilać swoje produkty tylko przy pomocy autorskiego złącza. Tego rodzaju kable do iphone'ów znajdziesz również w ofercie Hama Mobile.

Kable do telefonów - jaki wybrać?

Dobierając kabel USB do swojego telefonu w pierwszym rzędzie musisz sprawdzić jaki rodzaj złącza będzie potrzebny, by naładować go lub korzystać z akcesorium do przesyłania danych. Jedne z najpopularniejszych rodzajów USB, które obecnie dominuje na rynku smartfonów jest USB typ C - jest ono bardziej zaawansowane technologicznie niż jego poprzednicy. Umożliwia szybszy przesył i co istotne, prowadzi do znaczącej standaryzacji systemów okablowania ładowarek, dostępnych na rynku. W ofercie Hama Mobile znajdziesz szereg kabli do telefonów, które zakończone są różnorodnymi końcówkami, umożliwiającymi łączenie smartfonów nie tylko z adapterem ładowarki, ale także innymi urządzeniami - np. laptopem czy telewizorem - niektóre posiadają nawet złącze HDMI! Pamiętaj, że nieprawidłowo dobrany przewód uniemożliwi Ci korzystanie z jego możliwości.

Kable USB Hama Mobile - czym się wyróżniają?

Kable do telefonów typu USB, które znajdziesz w ofercie Hama Mobile to najwyższej jakości produkty - to uniwersalne i niezawodne łącza, które w bezawaryjny sposób pozwolą Ci korzystać ze sprzętów audio i wideo. Pamiętaj jednak, że muszą mieć odpowiedni wtyk, by umożliwić Ci wpięcie ich złącza do smartfona. W ofercie marki znajdziesz kable USB trzech generacji - USB A, USB B i USB typ C. Ostatni z nich jest najnowszy i zapewnia najszybszą możliwość zasilenia urządzenia mobilnego lub przesyłu danych pomiędzy dwoma. Pamiętaj, że kable USB, które znajdziesz w ofercie Hama są możliwe do dopasowania do wszystkich dostępnych na rynku urządzeń. To także kabel optymalny pod kątem długości oraz w pełni bezpieczny - nie przyczyni się on w żaden sposób do przegrzania czy przeładowania Twojego sprzętu. Oferta Marki Hama to wyłącznie zaawansowane technologicznie akcesoria o dużej wytrzymałości, zaprojektowane z zachowaniem standardów gwarantujących bezpieczeństwo procesu ładowania oraz Twojego sprzętu, nawet w przypadku niebezpiecznych zjawisk, które mogą zajść w sieci elektrycznej - np. nagłych spadków napięcia, Twój telefon powinien być bezpieczny.  

Kabel USB typ C - długość jakiej potrzebujesz

W ofercie marki znajdziesz kabel, który odpowie Twoim oczekiwaniom także w zakresie długości - najkrótsze z dostępnych propozycji mają zaledwie 15 cm, z kolei najdłuższe kable USB sięgają nawet 4 metrów. Możesz więc zakupić przewód USB, który będzie dedykowany zastosowaniom, które dla niego przewidziałeś. Zastanów się, w jaki sposób będziesz korzystał z kabla i zakup ten, którego długość to umożliwi. W każdym z przedziałów długości znajdziesz wiele rodzajów i modeli przewodów - jesteśmy pewni, ze znajdziesz w ofercie Hama Mobile USB, którego szukasz.

Kable USB - mnogość wyboru

W sklepie Hama Mobile znajdziesz również kable USB, które posiadają więcej niż jedną końcówkę! To przewody, które możesz wpiąć w kilka modeli telefonów - o różnych rodzajach portów dedykowanych do ładowania lub przesyłu. Tego rodzaju kable USB będą idealne dla Ciebie, jeśli posiadasz więcej niż jeden model telefonu lub planujesz, że będą używać ich różne osoby w domu. Na stronie sklepu możesz swobodnie wybrać interesujący Cię przewód USB - wystarczy, że posortujesz asortyment w obrębie filtrów tyczących się rodzaju złącza, ktore kable do telefonów posiadają, ceny, koloru czy długości, którą reprezentują. 

Kabel USB - wybierz najlepszy typ

Kable USB, którymi możesz zasilać swój telefon lub połączyć go z komputerem w celu przesyłu danych, mogą występować w oplocie materiałowym, nylonowym, ale także tkaninie kevlarowej. Te ostatnie są co prawda nieco droższe, ale za to ułatwiają korzystanie z kabli USB - możesz spokojnie podpiąć do nich telefon, bez obaw, że kabel poplącze się. świetnie sprawdzą się chociażby w roli kabla USB wpinanego do ładowarki samochodowej. USB w oplocie są nieco droższą alternatywą dla tych w tradycyjnej izolacji gumowej - z reguły musisz zapłacić za nie kilkanaście złotych więcej. Równocześnie jednak są one zdecydowanie bardziej wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne - nie musisz obawiać się, że ich styki uszkodzą się od razu, kiedy przypadkiem przytniesz przewód.

Kabel USB do telefonu Hama Mobile - ceny

Cena poszczególnych przewodów USB zależy od rodzaju kabla, ewentualnych dodatkowych funkcjonalności oraz marki sprzętów, do których są przeznaczone - kable do sprzętów Apple Lightning są z reguły droższe od standardowych rozwiązań typu USB C. Czynnikiem warunkującym cenę będzie także długość przewodu - kabel USB typ C długość 3 m będzie droższy niż ten, który liczy zaledwie 1 m. Bez względu na to, na który przewód USB się zdecydujesz, w przypadku oferty Hama Mobile masz pewność, ze będzie to zakup na lata, o czym stanowić będzie solidna jakość i trwałość dostarczanych przez markę rozwiązań.

Wybierz kabel USB idealny dla Twoich potrzeb

Zastanawiasz się, jak wybrać odpowiedni kabel USB, który nie tylko zaoferuje Ci najwyższe parametry jakości i trwałości, ale także szereg dodatkowych funkcjonalności - np. szybkie ładowanie czy szybki przesył danych? Skontaktuj się z pracownikami naszego sklepu - bardzo chętnie pomożemy Ci wybrać odpowiedni kabel USB, który nie tylko będzie posiadał prawidłowe złącze - tzw. typ USB, np. szczególnie popularny typ C USB czy Lightning przeznaczony do urządzeń marki Apple. Podpowiemy Ci także dlaczego warto zainwestować w przewody USB kątowe - idealne, gdy planujesz wpinać je w gniazda w ciasnych przestrzeniach, gdzie trudno zrobić to bez wygięcia, wpływającego bezpośrednio na trwałość kabla. Nasze wsparcie zakupowe to więc gwarancja wygodnego dostępu do przewodu USB, odpowiedni typ USB i złącze, który będzie kompatybilne z Twoim sprzętem oraz gwarancja wielosezonowej trwałości.

Kable USB 3.0 - wysoka szybkość ładowania 

Kable USB 3.0 to nowoczesny sprzęt służący do przesyłania danych i ładowania różnego rodzaju sprzętu elektronicznego. Tego typu kabel umożliwia przesyłanie danych z szybkością od 5 do 10Gb/s, co sprawia, że nawet bardzo duże pliki są bardzo szybko przesyłane. Tak duża transmisja danych pozwala na swobodne przesyłanie dźwięku i obrazu w czasie rzeczywistym. Kabel USB 3.0 posiada dodatkową ilość styków w porównaniu z USB 2.0. Dodatkowe 5 styków pozwala na rozszerzenie możliwość transmisji. Styki SSTX+ i SSTX- służą do transmisji danych z hosta do urządzenia zewnętrznego, zaś SSRX+ i SSRX- są przeznaczone do przesyłania danych w odwrotnym kierunku, a więc z urządzenia zewnętrznego do hosta, piąty styk to zaś dodatkowy masowy przewód GND. USB kątowe posiada z kolei jeden styk, który jest umieszczony pod kątem 90 stopni względem kabla. Tego typu rozwiązanie okazuje się bardzo przydatne szczególnie wtedy, gdy nie mamy zbyt wiele miejsca, a nie chcemy zginać tradycyjnego kabla. Kable USB kątowe zalecane są, gdy urządzenia stoją w ciasnych miejscach, blisko ściany w których do podłączenia zwykłego kabla niezbędne byłoby jego wygięcie, co negatywnie wpływa na trwałość kabla.

20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com