Kod rabatowy 10% na Twoje zakupy HAMA2022

Ładowarki sieciowe

Ładowarki sieciowe to najpopularniejszy sprzęt do uzupełnienia energii w telefonach komórkowych. Ładowarki sieciowe są obecnie na tyle uniwersalne, ze można posiadać jedną ładowarkę i ładować nią kilka różnych telefonów od różnych producentów. Adaptery sieciowe składają się również z dwóch elementów – jeden to właściwe urządzenie (adapter), drugi to kabel z najpopularniejszymi złączami USB i portami pasującymi do nowoczesnych komórek.

Ładowarki Hama wyposażone są w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, które chronią sprzęt przed przegrzaniem, przepięciem, przeciążeniem i przeładowaniem. Ładowarki sieciowe Hama to idealne rozwiązanie dla wymagających użytkowników, którzy cenią bezpieczeństwo swojego sprzętu oraz bezstresową i komfortową pracę.

Ładowarki ze złączem lightning

Są to ładowarki przeznaczone specjalnie do wybranych modeli iPhone. Autorskie złącze lightning marki Apple służy do ładowania urządzeń od iOS 6 do iOS 13 i zostało zaprezentowane 12 września 2012 roku wraz z premierą iPhone 5 i nowej linii iPodów. Użytkownicy Apple przywykli już do niestandardowych rozwiązań swojej ulubionej marki, a złącze lightning ma podobno więcej zalet niż standardowe USB, dlatego mimo wielu nacisków amerykański koncern nie ma zamiaru zrezygnować ze swojego oryginalnego złącza. Zaletą są rozmiary złącza lightning – jest ono zdecydowanie mniejsze niż w przypadku klasycznego USB. Podczas gdy producenci dążą do „odchudzenia” swojego sprzętu kwestie takie jak rozmiar portów są bardzo ważne. Ponadto użytkownicy wskazują, że złącze lightning sprawdza się zdecydowanie lepiej podczas odtwarzania muzyki, niż popularny mini jack. Warto więc wybierać ładowarki iPhone, przystosowane specjalnie do obsługi urządzeń Apple. Ładowarki sieciowe lightning Hama to bardzo dobry wybór, jeśli zależy nam na szybkim i bezpiecznym ładowaniu iPhone.

Ładowarki mini USB

Ładowarki mini USB marki Hama przystosowane są do ładowania urządzeń wyposażonych w wejście mini USB. Ładowarka umożliwia bardzo szybkie ładowanie urządzeń – statystycznie jest 4 razy szybsza od innych ładowarek dzięki technologii Qualcomm Quick Charge 3.0, dzięki czemu pozwoli zaoszczędzić czas i zabrać swój telefon, gdy musimy wyjść z domu. Ładowarki Hama są kompatybilne z urządzeniami posiadającymi wejście USB C, które oferuje szybkie przesyłanie danych i ładowanie sprzętu. Dzięki połączeniu kabla z adapterem można szybko odłączyć kabel i połączyć telefon np. z laptopem aby przesłać na niego niezbędne pliki.

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk