dostępny
new

Ładowarka sieciowa, szybka stacja ładowania 33 W, 4x USB

- Szybkie ładowanie Qualcomm 3.0
- Możliwość podłączenia do 4 różnych urządzeń USB
- Dostęp do portów ładowania w każdej chwili
- Inteligentne ładowanie

Nr 210537

Wydajna stacja USB: 1x USB-C oraz 3x USB-A

Zobacz więcej

4,3
(3)
75,90 zł

Stacja ładująca 33 W, 4x, czarna

Sprawne funkcjonowanie w dzisiejszym świecie bez urządzeń mobilnych jest praktycznie niemożliwe. Korzystamy dużej ilości sprzętów przenośnych w pracy i relaksując się w domu. Wszystkie te urządzenia wymagają zasilania. Chcemy również by ładowały się szybko, tak by znowu móc z niech w pełni korzystać. Będąc w podróży czy nawet w domu, rzadko mamy pod ręką kilka wolnych gniazdek. W tym przypadku z pomocną może przyjść stacja ładująca Hama, 33 W.

Stacja posiada standard ładowania Qualcomm 3.0, pozwalający na szybkie ładowania urządzeń kompatybilnych z tym standardem ładowania.

Stacja została wyposażona w 3 wydajne porty USB typu A, pozwalające na ładowanie za pomocą kabla USB-A na ładowanie jednocześnie do 3 urządzeń, np.: notebook, smartwatch, smartfon, itp.

Wbudowany procesor IC rozpozna podłączone urządzenie i dobierze odpowiedni prąd ładowania, dzięki czemu Twoje urządzenie będzie bezpieczne. Ponadto stacja zapewnia optymalne ładowanie, tak aby akumulator podłączonego urządzenia nie został uszkodzony. 

Stacja ładująca została wyposażona w kontrolkę ładowania, dzięki czemu zawsze możesz mieć pewność, że podłączone urządzenia są poprawnie ładowane.

Korzyści dla Ciebie:
Szybkie ładowanie Qualcomm 3.0
Możliwość podłączenia do 4 różnych urządzeń USB
Dostęp do portów ładowania w każdej chwili
Inteligentne ładowanie
Stacja podłączana bezpośrednio do gniazda sieciowego

Dane techniczne:
Moc 51 W
Napięcie wyjściowe: 3,6 - 6,5V/ 3A/5V/ 1A/6,5 - 9V/ 2A/9 - 12V/ 1,5A
Napięcie wejściowe: 100 – 240V

Dlaczego Hama?
Artykuły Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC. Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV.  W konsekwencji są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

Współpracujemy ze światowymi markami i wiodącymi producentami smartfonów, m.in.  Apple, Samsung, Huawei czy LG, by zapewnić Ci jak najlepszą ofertę akcesoriów mobile. Wszystkie produkty do urządzeń Apple mają renomowaną licencję MFI (Made for iPhone/iPod/iPad).

Specyfikacja
Zakres napięcia wejściowego 100 - 240 V
Zakres napięcia wyjściowego 3,6 - 6,5V/ 3A/5V/ 1A/6,5 - 9V/ 2A/9 - 12V/ 1,5A
Maksymalna moc na wyjściu 33 W
Kolor Czarny
Numer artykułu: 210537
Kod EAN: 4047443456502
Opinie
Ocena: 4,3

Ładowarka sieciowa, szybka stacja ładowania 33 W, 4x USB

3 opinie
5
33%
4
67%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Małek

Qualcomm 3.0 i możliwość ładowania równocześnie większej ilości urządzeń - nic więcej nie potrzeba. Bardzo uniwersalne urządzenie o dobrej mocy.

26/10/2021
Roman

Szybkie ładowanie QC to super pomysł. Ładowarka z jednym podłączonym urządzeniem robi to naprawdę dobrze. Trochę zaczyna brakować mocy, jak podepnie się urządzenia we wszystkie porty. Mogłaby być ciut mocniejsza.

21/02/2022
Darek

Przy jednym urządzeniu, podpiętym do tego gniazdka inaczej oznaczonego, mamy naprawdę mocną i fajną ładowarkę. Pozostałe gniazdka są słabsze. Oczywiście jest to zaznaczone w opisie. Z każdym kolejnym urządzeniem chyba spada moc na gniazdkach, bo wydłuża się też czas. Szkoda, ze to jedno gniazdko, wyróżnione, nie jest inaczej zasilane, by nie odczuwało tego spadku.

19/03/2022
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk