Prezenty na Dzień Ojca 2024 z kodem rabatowym do -40%!

Akcesoria RTV

Akcesoria RTV to grupa produktów, które są niezbędne do montażu, instalacji oraz użytkowania sprzętu RTV. Pozwalają na dodanie mu wszechstronności lub podnoszą poziom wygody wynikającej z jego użytkowania. Bez tego rodzaju akcesoriów niemożliwe byłoby prawidłowe działanie urządzeń, ich odpowiednie, a przy tym bezpieczne, zamontowanie w domu, ale także podłączenie kompatybilnych z nimi dodatków i produktów, podnoszących komfort pracy ze sprzętami.

Są to komponenty poprawiające jakość nadawanych i odbieranych programów, produkty pozwalające na maksymalną wygodę sterowania kanałami, ale także profesjonalne wtyki, rozdzielnice sygnałów i gniazda, czy niezbędne okablowanie. Akcesoria RTV to również bogaty wybór produktów audio i stereo - pozwalają one na bezproblemowy przesył obrazu oraz najwyższą jakość odtwarzanej muzyki. 

Wśród najpopularniejszych akcesoriów RTV znajdują się przede wszystkim:

  • akcesoria do telewizorów - takie jak uchwyty RTV, stojaki i akcesoria montażowe,
  • kable audio i video,
  • listwy zabezpieczające,
  • przejściówki i adaptery,
  • przystawki typu Smart TV,
  • piloty,
  • anteny,
  • słuchawki,
  • urządzenia typu smart.

Akcesoria RTV dla większego bezpieczeństwa

W kategorii akcesoriów RTV warto szczególną uwagę zwrócić na produkty podnoszące bezpieczeństwo telewizora. Znajdziesz wśród nich listwy zasilające, które chronią urządzenie przed przepięciami z sieci elektrycznej, czyli nagłymi i krótkotrwałymi skokami napięcia. Innym przykładem akcesorium, warunkującym bezpieczeństwo sprzętu, jest także uchwyt do mocowania telewizora. Tego rodzaju rozwiązanie nie tylko pozwala na zaoszczędzenie miejsca w przypadku małego mieszkania - montując urządzenie bezpośrednio na ścianie; zapewnia wyższy komfort oglądania filmów, kiedy telewizor jest zamocowany na określonej wysokości, ale także zabezpiecza przed strąceniem, kiedy w domu mieszkają małe dzieci lub jesteśmy posiadaczami zwierząt. 

Akcesoria RTV do telewizorów Hama Mobile

W ofercie marki Hama Mobile znajdziesz najwyższej jakości akcesoria RTV, które umożliwią Ci nie tylko montaż upragnionego sprzętu, ale także jego prawidłowe podłączenie oraz znacznie bardziej komfortowe użytkowanie. Wśród produktów z tej kategorii sklepu znajdziesz przede wszystkim akcesoria RTV do telewizorów - nie tylko niezbędne okablowanie, zabezpieczające urządzenie przed spadkami napięcia listwy zasilające, ale także produkty pozwalające na mocowanie dodatkowych, kompatybilnych z telewizorem głośników oraz ich bezpieczne ulokowanie w domowej przestrzeni. Tego rodzaju akcesoria RTV pozwalają na stworzenie w mieszkalnym pomieszczeniu przestrzeni rozrywki i relaksu, w której nie tylko obejrzysz film na zaawansowanym technologicznie wyświetlaczu swojego telewizora, ale także w idealnej jakości przesyłu, słuchając perfekcyjnie czystego dźwięku i korzystając z szeregu innych udogodnień. 

Kierunek smart - postaw na inteligentne rozwiązania

Na rynku akcesoriów RTV widać także niezwykle popularne w ostatnich latach ukierunkowanie na rozwój technologii typu smart. Tego rodzaju produkty to dodatkowe urządzenia, które pozwolą korzystać z interesujących Cię kanałów oraz serwisów streamingowych, bez uciążliwego podłączania do telewizora komputera lub tabletu. Z ich pomocą w wygodny sposób będziesz mógł nawigować interesującymi Cię treściami i korzystać w wielu źródeł przesyłu treści jednocześnie. To także możliwość dodania starszemu modelowi telewizora dodatkowych, dotychczas niedostępnych funkcjonalności (np. Smart TV) bez konieczności wymiany go na nowy, a co za tym idzie spora oszczędność środków.

Akcesoria do telewizorów - konieczność lub możliwość 

Warto podkreślić, że pod pojęciem tego rodzaju komponentów RTV kryje się bardzo wiele różnorodnych produktów - od absolutnie niezbędnych, służących bezpiecznemu montażowi czy użytkowaniu urządzenia - np. listwa zabezpieczająca czy przedłużacz, przez produkty podnoszące jakość funkcjonowania urządzeń np. zaawansowana antena, gwarantująca lepszy odbiór obrazu, po elementy służące dodawaniu im funkcjonalności. Oznacza to, że z pomocą akcesoriów RTV możesz rozbudowywać już posiadane sprzęty o dodatkowe opcje, dodając im wszechstronności i dopasowując do swoich oczekiwań. To świetny pomysł na to, by poprawić sposób funkcjonowania starszych modeli telewizorów, wzbogacając je o dodatkowe akcesoria - bez dużych nakładów finansowych oraz ekologicznie wykorzystując posiadane już urządzenie. 

20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com