Etui na telefon

Smartfony towarzyszą nam na co dzień praktycznie wszędzie, gdzie pójdziemy. Niestety oznacza też to, że są one świadkami, a często nawet ofiarami naszych codziennych wpadek. Zbicie ekranu, czy zarysowanie obudowy niezabezpieczonego telefonu przychodzi bardzo łatwo, nawet wtedy, gdy smartfon został wykonany z najwyższej jakości materiałów. Aby zapobiec uszkodzeniu smartfona i sprawić, że będzie on działał możliwie, jak najdłużej warto wyposażyć się w chroniące akcesoria GSM takie jak folie ochronne, szkła hartowane, czy właśnie: dobre etui.

Etui na telefon Hama — wysoka jakość wykonania i świetna ochrona

Etui chroniące od Hama Mobile są przede wszystkim wykonane z najwyższej jakości materiałów. Do produkcji futerałów wykorzystaliśmy mocne, ale i elastyczne tworzywa. Dzięki temu case od Hama świetnie przeciwdziała powstawaniu jakichkolwiek zarysowań, znacznie zmniejsza możliwość uszkodzenia smartfona podczas upadku, a nawet chroni go przed brudem.

Podczas projektowania naszych etui zadbaliśmy też o istotne szczegóły. Właśnie dlatego w etui Hama wszystkie krawędzie futerału wystają odrobinę ponad krawędź telefonu, chroniąc w ten sposób nie tylko same plecki, ale też i wrażliwy wyświetlacz smartfona.

Case na telefon - antypoślizgowy i przyjemny w dotyku materiał

W Hama zdajemy sobie sprawę, że wysoka odporność tworzywa wykorzystanego do tworzenia futerału nie jest jego jedyną ważną cechą. Z tego powodu materiał, z którego zostało wykonane każde etui w naszym sklepie, jest też przyjemny w dotyku i delikatny dla skóry. Korzystanie ze smartfona nawet po założeniu futerału wciąż jest więc czystą przyjemnością.

Co więcej, ten odpowiedni materiał cechuje się też przyczepną, antypoślizgową powierzchnią. Sprawia to, że telefon o wiele lepiej trzyma się naszej dłoni (lub po prostu powierzchni, na której go położyliśmy) i istnieje dużo mniejsza szansa, że przypadkowo nam upadnie.

Etui na telefon Hama — różnorodne wzory i kolory

Porządne etui oczywiście nie służy tylko i wyłącznie do ochrony telefonu. Oprócz tego case może bowiem znacznie wpływać na ogólny wygląd całego smartfona. Z tego powodu wybrane etui po prostu powinno nam się podobać pod względem wizualnym.

Wiele osób mówi, że o gustach się nie dyskutuje, Właśnie dlatego w sklepie Hama Mobile mamy szeroki wybór etui znacznie różniących się od siebie wyglądem, wzorem, a nawet użytym materiałem. Chcesz nowocześnie wyglądające przezroczyste etui podkreślające oryginalny wygląd Twojego smartfona? A może wolisz bardziej minimalistyczny czarny futerał? U nas bez problemu znajdziesz akcesorium, które Ci się spodoba. Do wyboru, do koloru!

Case na telefon - kompatybilny z różnymi modelami telefonów

W sklepie Hama Mobile oferujemy etui dla całej masy telefonów. Od budżetowych modeli sprzed kilku lat, aż po najświeższe flagowce firmy Apple, czy Samsung. Każde z tych etui zostało dokładnie zaprojektowane, aby perfekcyjnie pasować do danego telefonu. Wszystkie wycięcia na porty, przyciski i aparat znajdują się w odpowiednim miejscu, a sama grubość futerału została dostosowana pod model smartfona, by zapewnić najwyższą ochronę przy zachowaniu smukłego profilu urządzenia (dzięki temu większość naszych futerałów współpracuje z ładowarkami indukcyjnymi). Wszystkie to sprawia, że z etui od Hama smartfon funkcjonuje praktycznie tak samo, jak i bez niego.

W naszej ofercie na pewno znajdzie się idealnie dopasowane etui pod Twój model telefonu!

Etui na telefon w Hama Mobile — szeroka oferta, ogromny wybór

W sklepie Hama Mobile mamy szeroką gamę oferowanych etui do telefonu. Znajdziesz tutaj: proste, ale funkcjonalne futerały, obudowy ze zintegrowanymi magnesami (dla lepszego wsparcia najnowszych technik ładowania indukcyjnego), a nawet pancerne etui stosujące unikalną technologię absorbującą, która świetnie zabezpieczy Twój smartfon podczas ewentualnego upadku. Dzięki temu każdy może samodzielnie zdecydować, jak ma wyglądać jego etui, z czego ma być ono wykonane i czy ma ono posiadać jakieś unikalne funkcje dodatkowe. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty!

20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com