Prezenty na Dzień Ojca 2024 z kodem rabatowym do -40%!

dostępny
Z kodem prezent30 taniej o 30%

Etui na telefon Hama Always Clear dla iPhone 15 Plus, przezroczyste

- Zabezpieczenie przed żółknięciem
- Zgodność z ładowaniem bezprzewodowym
- Smukły design i pełna ochrona

Nr 136027

Etui, które zawsze wygląda jak nowe

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 29,90 zł

Etui na telefon Hama Always Clear dla iPhone 15 Plus, przezroczyste

Transparentne etui na iPhone 15 Pro, które jest odporne na żółknięcie i zapewnia pewną ochronę urządzenia. 

Do produkcji etui na iPhone 15 Plus wykorzystaliśmy materiał, który z upływem czasu nie żółknie, a dodatkowo  jest trwały i odporny na zadrapania. To etui zawsze będzie wyglądać jak nowe.

Uniesione brzegi chronią zarówno ekran, jak i obiektyw przed uszkodzeniami, np. podczas upadku. Nie przeszkadza to jednak w pracy aparatu oraz nie wpływa na jakość zdjęć. 

Zadbaliśmy o każdy detal - boczne przyciski są osłonięte, ale wciąż łatwo dostępne. Natomiast precyzyjne otwory na głośnik i port ładujący gwarantują pełną funkcjonalność.

Etui na iPhone 15 Plus jest pokryte antypoślizgową powłoką, dzięki czemu penie leży w dłoni oraz na innych powierzchniach.

Dzięki pełnej kompatybilności z ładowaniem indukcyjnym naładujesz swojego nowego iPhone'a 15 Plus bez zdejmowania etui. Ładowanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Zawsze idealnie przezroczysty 

 

Nazwa mówi sama za siebie: Always Clear – pokrowiec na telefon komórkowy, który zawsze pozostaje przezroczysty. Kto z nas nie doświadczył tego frustrującego scenariusza? Pokrowiec, który nosiliśmy na telefonie zaledwie kilka miesięcy, zaczyna stopniowo tracić swoją pierwotną przejrzystość, przybierając nieestetyczny odcień żółty, a w niektórych przypadkach nawet zielony lub brązowy. Właśnie wtedy warto sięgnąć po etui Hama Always Clear!

 

Nasze etui posiada specjalne powłoki, które gwarantują, że zawsze będzie zachowywał swoją krystalicznie czystą przejrzystość, przecząc powszechnemu losowi konwencjonalnych pokrowców. Pozostaje odporny na nieustanny atak promieni UV.

 

Ale to jeszcze nie wszystko! Nasz nowy pokrowiec na telefon komórkowy to prawdziwy wszechstronny specjalista, który pasuje do wielu modeli smartfonów iPhone. Oferuje w pełni osłonięte przyciski dla lepszej ochrony, dopasowanie zapobiegające zabrudzeniom oraz doskonałą odporność na zarysowania. Co więcej, jest tak cienki, że czujesz, że to druga skóra dla twojego telefonu.

 

Always Clear to nie tylko pokrowiec; to kwintesencja ochrony i stylu dla smartfonów.

Specyfikacja
Numer artykułu: 136027
Kod EAN: 4047443511997
Opinie
Ocena: 0,0

Etui na telefon Hama Always Clear dla iPhone 15 Plus, przezroczyste

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com