Ładowarki samochodowe do telefonu

Ładowarka samochodowa to praktyczne i wygodne rozwiązanie, które powinno znaleźć się na wyposażeniu każdego samochodu oraz umożliwić szybkie doładowanie sprzętu tzw. quick charge w momencie kryzysowym. Tego rodzaju urządzenie będzie idealne dla użytkownika, który dużo podróżuje lub pracuje mobilnie - np. kurierów, kierowców czy przedstawicieli handlowych. Jeśli więc spędzasz długie godziny w trasie - ładowarka samochodowa to rozwiązanie idealne dla Ciebie.  

Ładowarka samochodowa

Ładowarki dedykowane do ładowania urządzeń podczas prowadzenia samochodów osobowych to rozwiązania zyskujące z każdym rokiem coraz bardziej na popularności. Klienci doceniają ich praktyczny wymiar i szereg funkcjonalności. Umożliwiają one wpięcie odpowiedniej ładowarki w gniazdo zapalniczki samochodowej i uzupełnienie mocy swojego urządzenia w szybki sposób - tzw. quick charge. Rosnące zainteresowanie tego rodzaju produktami wynika przede wszystkim z coraz bardziej rozbudowanej oferty akcesoriów samochodowych.

Mnogość rozwiązań podnoszących komfort naszej jazdy czy podróży oraz bezpieczeństwa - np. wideorejestrator, nawigacja GPS czy podgrzewacze do kubków, generuje potrzebę ich zasilania. Oczywiście chęć ładowania urządzeń w trakcie jazdy w większości przypadków koncentruje się nadal w przeważającej części na smartfonach. Ich nieustanne użytkowanie, w codziennym życiu - np. do kontaktu z bliskimi, wykorzystywanie do rozrywki - np. czytanie artykułów w sieci czy słuchanie muzyki, zakupów czy nawet pracy, sprawiają, że bez względu na pojemność baterii wymagają one częstego ładowania. Zwykle ładowarka samochodowa pasująca do większości telefonów obejmuje kabel USB - typ C.

Jak działa ładowarka samochodowa Hama Mobile? 

Ładowarki samochodowe to urządzenia, które wpinamy do gniazda zapalniczki samochodowej,  a wyjście okablowania do telefonu lub koniecznego do naładowania sprzętu. Zwykle posiadają one złącze USB typ C i działają one pod napięciem 12 V - oznacza to, że są w pełni bezpieczne dla każdego smartfonu. Posiadają kompaktowe rozmiary, co sprawia, że nie zajmują dużo miejsca w samochodzie - możesz swobodnie trzymać urządzenie w samochodowym schowku. Ładowarka samochodowa posiada spiralny i elastyczny kabel, który oszczędza miejsce i pozwala na dość solidne rozwinięcie go - dzięki temu długość kabla pozwala odłożyć telefon w wygodnym miejscu w samochodzie - np. wpinając w dedykowany uchwyt na szybę. Tego rodzaju ładowarka jest w pełni przystosowana do użytkowania właśnie w czasie podróży samochodem. Produkt gwarantuje swobodne zasilanie swojego telefonu.

Ładowarka samochodowa - dostępne rodzaje

Obecnie jednym z najpopularniejszych rodzajów ładowarek samochodowych są modele USB. Umieszcza się je w gnieździe zapalniczki samochodowej, z którego pobierają prąd potrzebny do zasilania sprzętów. To uniwersalne ładowarki - wystarczy, że podłączysz do nich dedykowany kabel (w przypadku telefonów zwykle USB typ C), by móc ładować akcesoria i sprzęty charakteryzujące się różnymi portami wejściowymi. Niektóre modele ładowarek samochodowych posiadają także w zestawie odpowiednie okablowanie - najpopularniejsze aktualnie to micro USB oraz ładowarka samochodowa USB C, które pozwalają zasilać większość dostępnych smartfonów. Wynika to z tendencji do standaryzacji wejść do telefonów i ładowarek niezbędnych do ich ładowania, które w ostatnich latach silnie promuje Unia Europejska.

Ładowarka samochodowa indukcyjna

Na rynku znaleźć można także ładowarki samochodowe indukcyjne - z reguły posiadają one konstrukcję uchwytu. Znajdują bardzo szerokie zastosowanie w samochodzie - są wygodne, bo nie wymagają odkładania telefonu w żadne miejsce, a jedynie umieszczenia go w stosownym uchwycie. To także możliwość równoczesnego ładowania smartfonu i korzystania z niego - np. z wbudowanej w nim nawigacji GPS. Warto pamiętać jednak o tym, że z tego rodzaju ładowarek mogą korzystać tylko nowsze modele smartfonów dedykowane do indukcyjnego zasilania baterii. Jeśli masz wątpliwości czy Twój telefon obsługuje tę funkcję, sprawdź to w dedykowanej mu karcie produktu. Tego rodzaju akcesoria umożliwiają zasilanie telefonu bez dedykowanego złącza - nie musisz zastanawiać się jaki rodzaj wpiąć w port USB.

Ładowarka samochodowa USB - do wielu urządzeń

To nie wszystko - na rynku funkcjonuje także ładowarka samochodowa USB dedykowana do ładowania wideorejestratorów. Ten gadżet bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo naszej podróży - rejestrując w formie wideo całą trasę oraz zdarzenia na drodze pozwala na uniknięcie ich przykrych konsekwencji - np. jeśli dojdzie do kolizji z winy innej osoby, która oddali się z miejsca wypadku lub wypiera się prawdziwego przebiegu zdarzeń. Tego rodzaju urządzenia często posiadają dość słabe baterie, dlatego ładowarka jest tu niezbędnym rozwiązaniem. Możesz zakupić także produkt podłączany bezpośrednio do instalacji elektrycznej, dzięki czemu wideorejestrator będzie działał także przy wyłączonym silniku, omijając układ zapłonu. To bezpieczne dla samochodu rozwiązanie o wysokim poziomie funkcjonalności - nie wpłynie ono także na akumulator. 

Ładowarka samochodowa w Hama Mobile

Dostępne w ofercie Hama Mobile produkty to ładowarki samochodowe, których obudowa występuje w kolorach czarny, biały i srebrny. Znajdziesz tu solidne produkty łączące zastosowanie wysokiej jakości materiałów, nowoczesnych technologii produkcji oraz atrakcyjne ceny. To propozycje ładowarek oferujących szybkie ładowanie smartfonów - tzw. quick charge, pozwalające wpiąć odpowiedni kabel oraz dysponujące więcej niż jednym portem i pozwalające na ładowanie więcej niż jednego urządzenia. To także bezpieczne dla nich napięcie wyjściowe (tzw. prąd wyjściowy). Znajdziesz tu również ładowarki samochodowe, które mają kilka wyjść USB i pozwalają na równoczesne zasilanie kilku telefonów, ale także innych urządzeń - jak tablet czy samochodowe gadżety. Musisz tylko posiadać dedykowany im kabel - z jednej strony powinien mieć on końcówkę pod USB, z drugiej dedykowane złącze - zasilanie telefonu z reguły wymaga końcówki USB C lub micro USB, w przypadku innych produktów np. tabletu warto sprawdzić odpowiadające im złącza. Wówczas wystarczy wpiąć ładowarkę w gniazdo zapalniczki samochodowej, a w nią dedykowany kabel np. USB typ C. Postaw na bezpieczne ładowanie w samochodzie.

Porty USB - swobodnie ładuj dwa smartfony

Dobierając ładowarkę samochodową do swoich potrzeb należy zwrócić uwagę na czynniki warunkujące jej funkcjonalne użytkowanie. Sprawdź więc w ile portów USB jest wyposażona - jeśli istnieje prawdopodobieństwo, że będziesz ładował kilka urządzeń naraz - np. dwa telefony, nabądź taką, która to umożliwia - czyli posiada minimum dwa porty USB. Zwróć uwagę na to, jakie parametry natężenia posiada ładowarka. To od wartości natężenia zależy bezpośrednio prędkość ładowania smartfona - pamiętaj o tym szczególnie wybierając ładowarkę, która ma obsłużyć więcej niż jedno urządzenie jednocześnie. Im więcej ładowanych sprzętów, tym wyższa powinna być wartość natężenia - staraj się wybierać produkty  o natężeniu min. 2000 mA lub te, które samodzielnie dostosują je do obsługiwanego sprzętu. To akcesoria posiadające funkcję power delivery - inteligentny system ładowania, który samodzielnie określa natężenie oraz to jaka ma być moc wyjściowa - tzw. prąd wyjściowy dla podłączonego sprzętu. To gwarancja bezpiecznego odbioru energii elektrycznej przez Twoje urządzenie - nie musisz obawiać się, że dobierzesz produkt o nieodpowiednich dla Twojego telefonu parametrach - power delivery zrobi to za Ciebie. To gwarancja, że moc wyjściowa będzie odpowiednia, a równocześnie będzie możliwe szybkie ładowanie urządzenia - tzw. funkcja quick charge.

Ładowarka Hama - bezpieczeństwo Twoich urządzeń

Przede wszystkim zwróć jednak uwagę na to, czy ładowarka samochodowa, którą chcesz zakupić posiada zabezpieczenia przed przegrzaniem i przeładowaniem oraz zadba o odpowiednie napięcie wejściowe i napięcie wyjściowe (tzw. moc wyjściowa). To bardzo ważne - by ładowarka samochodowa stosowała odpowiedni prąd wyjściowy, a konkretniej napięcie wyjściowe - tylko tego rodzaju sprzęt będzie bezpieczny zarówno dla Twojego telefonu jak i samochodu i jego instalacji. Dzięki temu zakupisz nie tylko produkt gwarantujący kompatybilność, ale także stosowne zabezpieczenia. Postaw na technologię, która zapewni Ci dostęp do energii w każdej chwili, gwarantując równocześnie bezpieczeństwo jej odbioru. Oferowana przez markę Hama Mobile ładowarka to bezpieczeństwo Twoich urządzeń - w sklepie znajdziesz wyłącznie solidne rozwiązania - chroniące zarówno Twój samochód, jak i urządzenia, przed przepięciem gwarantując, że moc wyjściowa będzie odpowiednia. Możesz spokojnie przez długi czas zasilać telefony, tablety czy inne sprzęty wymagające odbioru energii.

Ładowarka samochodowa - szybkie ładowanie

W ofercie Hama Mobile znajdziesz ładowarki lightning, czyli przystosowane do telefonów marki Apple. To rozwiązania wyposażone w kabel, który ma autorskie złącze dedykowane do produktów Apple - służą ładowaniu urządzeń od iOS 6 do iOS 13. Możesz więc zasilać swojego iPhone’a w trakcie podróży, bez obaw o to, że ulegnie on przegrzaniu czy zniszczeniu, ponieważ ładowarka posiada szereg stosownych zabezpieczeń. To także pewność szybkiego ładowania - tzw. funkcja quick charge - tego rodzaju akcesoria mają przyspieszone ładowanie, funkcję stabilnej pracy oraz kontrolę tego, na jakim poziomie jest napięcie wejściowe i napięcie wyjściowe. To nie wszystko - ładowarka lightning Hama Mobile chroni baterię iPhone’a - dzięki optymalizacji procesu ładowania wydłużają jej żywotność. Możesz więc spokojnie korzystać z nich bez obaw o uszkodzenie swojego iPhone’a - gwarantują one bezpieczeństwo Twoich urządzeń.  

Ładowarka do samochodu mini USB

Ładowarki samochodowe mini USB produkcji Hama to najwyższej klasy produkty dedykowane do ładowania smartfonów w trakcie jazdy. Wyróżniają się na rynku chociażby automatycznym dostosowywaniem intensywności ładowania w zależności od rodzaju urządzenia, które do niej podepniemy. Niektóre modele ładowarek są także wyposażone w kontrolne diody, które dodatkowo zabezpieczają proces ładowania. Posiadają także wygodny i kompaktowy spiralny kabel - ładowarka zajmuje dzięki niemu mało miejsca, ale także pozwala na swobodne wpięcie telefonu np. w uchwyt na smartfon lub odłożenie w bezpieczne miejsce. To także liczne modele do ładowania kilku urządzeń jednocześnie. Decydując się na wybór ładowarki samochodowej Hama Mobile zyskujesz więc niezawodny, solidny sprzęt w atrakcyjnej cenie, który oferuje Ci szereg wygodnych funkcjonalności.  

Wysoka jakość wykonania ładowarek samochodowych HAMA

Sklep Hama Mobile to mocno ukierunkowany na wygodę i intuicyjność użytkowania serwis. To szeroka oferta produktów elektronicznych i akcesoriów, usystematyzowanych w obrębie licznych kategorii produktowych. Odnalezienie interesującego Cię produktu lub modelu jest więc szybkie i łatwe. Jeśli nadal zastanawiasz się, która ładowarka będzie odpowiednia dla Ciebie możesz posiłkować się także opiniami innych klientów, którzy są już użytkownikami konkretnych modeli. Jeśli z kolei masz wątpliwości co do parametrów technicznych akcesorium lub masz inne pytania - skontaktuj się z Działem obsługi klienta marki Hama - udzielimy Ci szczegółowych informacji na temat oferowanych przez nas urządzeń i pokażemy, która ładowarka będzie odpowiednia dla Ciebie. 

Sklep internetowy Hama Mobile to także szerokie możliwości sortowania i filtrowania produktów - dzięki temu możesz dokonać szybkiego porównania modeli produktów, które Cię interesują.  Wystarczy, że ustawisz swoje preferencje i przejrzysz dostępną ofertę produktową. Bardzo pomocnym rozwiązaniem będą dla Ciebie także opinie klientów, które stanowią źródło dodatkowej informacji o sprzętach marki Hama. Pochodzą one bezpośrednio od klientów i użytkowników produktów, dzięki czemu pokazują realne cechy, które posiada dana ładowarka lub inny sprzęt z oferty sklepu. 

Ładowarka Hama Mobile - kupuj wygodnie

Marka Hama Mobile oferuje także w sklepie szereg korzyści składających się na profesjonalną obsługę zamówień - to szybka dostawa, wybór metod płatności i dostawy (kurier lub opcja odbioru zamówienia z paczkomatu). Sprawdź dostępne w sklepie rozwiązania i wybierz ładowarkę umożliwiającą zasilanie urządzeń w samochodzie. Jeśli potrzebujesz do niej dedykowanego kabla - np. USB C znajdziesz go w naszej ofercie.

Dołącz do newslettera i odbierz 10% rabatu!

Dołącz do newslettera i odbierz 10% rabatu! color-white

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com