dostępny

Ładowarka samochodowa Hama PD + QC 38 W szara

- Ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie
- Technologia szybkiego ładowania
- Kompaktowy rozmiar

Nr 201639

Wytrzymała ładowarka w metalowej obudowie

Zobacz więcej

0,0
(0)
129,00 zł

Ładowarka samochodowa Hama PD + QC 38 W szara

Szybkie ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie za pomocą wytrzymałej ładowarki samochodowej.

Ładowarka ma dwa gniazda, umożliwiające ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie. Ładuj w tym samym czasie telefon i nawigację lub podziel się ładowarką z pasażerem.

Ładowarka samochodowa została wyposażona w 2 technologie szybkiego ładowania: Power Delivery (gniazdo USB-C; 20 W) i Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 (gniazdo USB-A; 18 W).

Wytrzymała, metalowa obudowa ładowarki samochodowej ma zwiększoną odporność na uszkodzenia, jest naprawdę solidnie wykonana i sprawdzi się w różnych warunkach.

W ładowarce Hama zostały zastosowane zabezpieczenia przed przeciążeniem, przepięciem i zwarciem, a układ scalony jest chroniony przed przegrzaniem.

Ładowarka samochodowa rozpoznaje podłączone urządzenie i dopasowuje się do jego wymagań, co pozwala na oszczędną eksploatację baterii i wydłużenie jej żywotności.

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze.

 

Artykuły Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC. Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W konsekwencji wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

 

Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach Hama. Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, z pewnością mamy do niego funkcjonalne uzupełnienie.

Specyfikacja
Numer artykułu: 201639
Kod EAN: 4047443489326
Opinie
Ocena: 0,0

Ładowarka samochodowa Hama PD + QC 38 W szara

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk