Kod rabatowy 10% na Twoje zakupy HAMA2022

Uchwyty samochodowe do telefonu

Uchwyty samochodowe do telefonu to doskonałe narzędzia dla osób, które lubią być ciągle w drodze. Nieodzownym atrybutem podczas podróży stał się telefon komórkowy. Dzięki niemu możemy pozostać w łączności ze światem, móc sprawdzić najnowsze informacje czy zabić czas podczas korków grając w gry online. Ciągłe trzymanie telefonu w ręku jest jednak absolutnie niedopuszczalne, a kładzenie go na siedzeniu bardzo nie praktyczne.

 

W wielu samochodach wciąż brakuje miejsca, gdzie można by było bezpiecznie i wygodnie odłożyć telefon podczas jazdy. Taką możliwość stwarzają uchwyty samochodowe do smartfona. Uchwyty samochodowe do telefonu rozwiązują problem dostępności telefonu podczas jazdy. Uchwyty są bardzo praktyczne i przydatne. Umożliwiają umieszczenie telefonu w pobliżu, aby móc na niego zerkać podczas jazdy. To bardzo dobre rozwiązanie, jeśli korzystamy z telefonu jako nawigacji w naszym aucie. Uchwyty samochodowe Hama to gwarancja bardzo dobrej jakości połączonej z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Uchwyty samochodowe magnetyczne

Uchwyty samochodowe magnetyczne są bardzo wygodne, ze względu na to, że nie ma konieczności dokładnego układania telefonu w kleszczach uchwytu, a wystarczy go jedynie przyłożyć w określone miejsce. Tego typu uchwyt można umocować na desce rozdzielczej, kratce wentylacyjnej lub na wysięgniku podobnie jak nawigację, w wybranym miejscu na przedniej szybie. Magnetyczne mocowanie samo złapie telefon i nie pozwoli na jego upadek. Uchwyty samochodowe na magnes jak np. uchwyt Hama, to bardzo dobry prezent na pomysł dla każdego kierowcy. Uchwyty samochodowe do telefonu na kokpit można umieścić w zasięgu ręki, aby móc spokojnie z niego korzystać. Uchwyt na magnes pozwala na swobodne korzystanie z telefonu i ogranicza przypadkowe przyciskanie klawiszy funkcyjnych w smartfonie.

Uchwyt samochodowy z indukcją

Uchwyt samochodowy z indukcją pozwala zapomnieć o rozładowanym smartfonie po wyjściu z domu. Nawet gdy szybko musimy udać się w podróż samochodem, a posiadamy uchwyt samochodowy z indukcją marki Hama nie musimy martwić się o energię w naszym telefonie. Dzięki temu urządzeniu zyskujemy nie tylko uchwyt samochodowy, ale także ładowarkę. Uchwyty samochodowe indukcyjne posiadają uniwersalny i stabilny uchwyt, co zabezpiecza telefon podczas jazdy. Szczęki uchwytu dopasowują się do rozmiaru każdego smartfona. Ładowanie telefonu rozpoczyna się automatycznie, wystarczy posiadać smartfona wyposażonego w technologię indukcyjną.

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk