Kod rabatowy 10% na Twoje zakupy HAMA2022

dostępny
bestseller
Uniwersalny uchwyt GSM
"Flipper", 6-8 cm
Nr 178222

Wygodne mocowanie smartfona na kratce wentylacyjnej

- kompaktowy rozmiar
- stabilne i bezpieczne mocowanie
- obrót 360°

Zobacz więcej

0,0
(0)
64,90 zł
lub
Uniwersalny uchwyt GSM "Flipper", 6-8 cm

Wygodne mocowanie smartfona na kratce wentylacyjnej. Kompaktowy rozmiar oraz stabilne i bezpieczne mocowanie.

Uniwersalny uchwyt GSM „Flipper” w postaci chwytaka sprawia, że jazda z telefonem pod ręką staje się o wiele łatwiejsza. 

Specjalny chwytak można umieścić w kratce wentylacyjnej, dzięki czemu nie ograniczy on pola widzenia kierowcy. Uchwyt zajmuje niewiele miejsca, a ponadto bardzo dokładnie dopasowuje się do pozostawionego telefonu. 

Telefon można umieścić w dowolnej pozycji i pod najlepszym kątem ze względu na wykorzystanie kulowego przegubu. To bardzo praktyczne rozwiązanie dla kierowców, którzy spędzają wiele godzin w trasie.

Specyfikacja
Miejsce mocowania Kratka wentylacyjna
Kolor Czarny
Gwarancja 24 miesiące
Numer artykułu: 178222
Kod EAN: 4047443337238
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

Uniwersalny uchwyt GSM

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk