Prezenty na Dzień Ojca 2024 z kodem rabatowym do -40%!

Kable komputerowe

Kable komputerowe to niezbędne akcesoria do podłączania różnego rodzaju urządzeń peryferyjnych i zewnętrznych sprzętów. W ofercie sklepu Hama Mobile znajdziesz wysokiej jakości produkty w licznych wariantach: od uniwersalnych przewodów USB, przez przewody sieciowe i rozwiązania do przesyłania sygnału graficznego, aż po kable zasilające. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem – Hama to propozycje dla użytkowników, którzy chcą postawić na najwyższy standard.

Kable komputerowe Hama – uniwersalne i niezawodne

Akcesoria komputerowe dostępne w naszej ofercie, takie jak kable i przejściówki, to produkty rozwijane z wykorzystaniem naszego ponad 100-letniego doświadczenia na rynku. Działamy w obszarze elektroniki już od kilku dekad, stale doskonaląc nasze rozwiązania i zapewniając klientom jeszcze więcej wygody w codziennych zadaniach. Zawsze stawiamy na najlepszą jakość i precyzję wykonania, co przekłada się na niezawodność przewodów i innych propozycji z naszego asortymentu. Kupując kabel w sklepie Hama Mobile, możesz mieć pewność, że produkt zapewni prawidłowe działanie w każdych warunkach. W ramach tej kategorii dostępne są przede wszystkim rozwiązania zgodne z uniwersalnymi standardami i technologiami przesyłania danych, takimi jak USB, DisplayPort, HDMI czy DVI. To sprawia, że przewody będą w stanie funkcjonować z szerokim zakresem urządzeń – nasze propozycje wspierają różnorodne potrzeby użytkowników.

Wysoka jakość wykonania i szybki transfer danych

Dlaczego warto zwrócić uwagę na ofertę Hama? To m.in. doskonały standard wykonania produktów, który wynika z naszego wieloletniego doświadczenia i świetnej znajomości potrzeb klientów. W przypadku przewodów ważną kwestią jest też specyfikacja techniczna. Znajdziesz u nas propozycje działające w zgodzie z najnowszymi standardami, dzięki czemu możesz liczyć na szybki transfer danych między komputerem a innymi sprzętami. To rozwiązania, które pozwalają cieszyć się najwyższym poziomem wygody przy korzystaniu z różnych urządzeń elektronicznych – zapoznaj się z ofertą Hama Mobile i przekonaj się o naszej jakości na własną rękę.

Kable do komputera – dostępne warianty

W zależności od indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów oferujemy szeroki wybór kabli w różnych formatach. Poszczególne warianty różnią się pod względem kwestii takich jak długość, rodzaj wtyków czy kształt złącza. Przed zakupem warto zapoznać się z dostępnymi rozwiązaniami, by dowiedzieć się, jaka opcja będzie najlepsza do danego zastosowania.

USB-A

Technologia USB to uniwersalny standard przesyłania danych i zasilania urządzeń, z którym ogromna liczba użytkowników ma do czynienia na co dzień już od połowy lat 90. XX wieku. Pierwszym wariantem tego rozwiązania były złącza USB typu A, których końcówki mają charakterystyczny kształt prostokąta. To rozwiązania stosowane do dziś, dzięki którym z łatwością podłączysz różnorodne urządzenia do komputera, telewizora, laptopa i nie tylko. Nasza oferta obejmuje zarówno wygodne przedłużacze USB-A, które pozwalają zwiększyć długość kabla, jak i liczne warianty przewodów z końcówką USB-A łączących się z innymi rozwiązaniami, takimi jak USB-C.

USB-B

USB-B to wariant złącza USB o kształcie kwadratu ze ściętymi rogami. Sam przewód charakteryzuje się takimi samymi parametrami, jak kabel USB typu A. Zastosowanie rozwiązań tego rodzaju obejmuje przede wszystkim urządzenia peryferyjne o różnej charakterystyce, na przykład drukarki. W sklepie Hama Mobile znajdziesz przewody USB-A–USB-B o długości od 1,5 m do nawet 5 m, a także przewody USB-C–USB-B.

USB-C

USB-C to najnowszy rodzaj złącza USB. Jedną z jego zalet jest symetryczny kształt, który pozwala na bezproblemowe podłączanie sprzętów niezależnie od ułożenia samego złącza. Przewód typu USB-C może służyć m.in. jako kabel zasilający do urządzeń mobilnych, a także w roli rozwiązania do przesyłu danych między sprzętami obsługującymi ten format złącza. Możliwości nowych wersji standardu USB pozwalają nawet na transmitowanie obrazu, dzięki czemu z użyciem kabla USB-C możesz podłączyć np. przenośny monitor. To wszechstronne rozwiązanie stosowane przez coraz większą liczbę producentów urządzeń mobilnych. Nasz asortyment obejmuje liczne warianty przewodów z końcówką USB-C. Zależnie od swoich potrzeb możesz wybrać kabel zakończony z dwóch stron USB typu C, kabel USB-A–USB-C i wiele innych wariantów, w tym także produkty ze wsparciem dla standardu Thunderbolt stosowanego w sprzętach Apple.

USB-C–HDMI

HDMI to aktualnie najpopularniejszy rodzaj złącza do monitora lub telewizora, podczas gdy USB-C jest najszerzej stosowanym standardem połączeń w sprzętach mobilnych, z którym można spotkać się coraz częściej również w laptopach. Jeśli zatem chcesz transmitować obraz ze smartfona, tabletu, notebooka lub innego urządzenia, warto wyposażyć się w kabel HDMI–USB-C. Zapewniamy dostęp do produktów zgodnych z najnowszymi wersjami obydwóch standardów, co pozwala na przesył obrazu w najwyższej jakości – nawet do 4K.

Kable sieciowe

Przewody sieciowe z końcówką Ethernet umożliwiają na połączenie komputera z routerem lub innymi urządzeniami sieciowymi i uzyskanie stabilnego, szybkiego przesyłu danych. Oferta sklepu Hama zawiera również najwyższej klasy rozwiązania tego typu – z wykorzystaniem naszych propozycji możesz liczyć na komfortowe połączenie z siecią i najlepsze warunki podczas korzystania z komputera.

Kable DisplayPort

DisplayPort to popularny standard przesyłania obrazu, stosowany m.in. w licznych modelach kart graficznych od największych producentów. W sklepie Hama Mobile znajdziesz przewody DisplayPort ze wsparciem dla rozdzielczości do 4K. To rozwiązania przeznaczone dla wymagających użytkowników – zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, które łączą zgodność z zaawansowanymi technologiami i wysoką jakość wykonania.

Kable VGA i DVI

VGA i DVI to analogowe (w przypadku VGA i DVI-A), cyfrowe (DVI-D) lub hybrydowe (DVI-I) złącza do transmisji obrazu, wykorzystywane w monitorach różnej klasy. Przy wyborze tego typu produktów należy zwrócić szczególną uwagę na jakość, by móc liczyć na optymalne warunki użytkowania. U nas znajdziesz jedynie najlepsze rozwiązania – wybierz sprawdzone propozycje, które pozwolą Ci połączyć komputer czy telewizor z kartą graficzną w najlepszym stylu.

Kable zasilające

Nasza oferta kabli obejmuje także przewody do zasilania. To niezbędne wyposażenie do różnych sprzętów. Znajdziesz u nas m.in. tzw. ósemki i koniczynki, a także przewody do zasilaczy komputerowych z 3-pinowym złączem.

Kable komputerowe w ofercie Hama Mobile – szeroki wybór, przystępna cena

Co sprawia, że warto wybrać sklep Hama? To m.in. atrakcyjna cena dostępnych rozwiązań – jako samodzielny producent jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze warunki dla naszych klientów. Jednocześnie korzystne ceny łączą się z wysokim standardem wykonania, profesjonalnym wsparciem i wieloletnim doświadczeniem. Nie musisz wydawać dużo, by cieszyć się sprawdzoną jakością – postaw na Hama Mobile i przekonaj się na własną rękę.

20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com