Prezenty na Dzień Ojca 2024 z kodem rabatowym do -40%!

Uchwyty do monitora

Uchwyt biurkowy na monitor to wygodne rozwiązanie, które pozwoli Ci na ustawienie urządzenia w pozycji dostosowanej do Twoich potrzeb. W ramach naszej oferty znajdziesz uchwyty do monitorów wyposażone w różną liczbę ramion – od jednego aż do czterech. Wysokiej jakości uchwyty biurkowe o dużym udźwigu to idealny wybór dla profesjonalistów i użytkowników o wysokich wymaganiach, którzy chcą wykorzystać pełnię możliwości swojego komputera i zadbać o maksymalną wydajność pracy.

Uchwyty na monitor od marki Hama – wysoka jakość wykonania i trwałość

Uchwyty do monitorów dostępne w sklepie Hama to produkty wykonywane z zachowaniem najwyższych standardów i wykorzystaniem solidnych, wytrzymałych materiałów. Propozycje z tej kategorii są projektowane i produkowane w Niemczech, uwzględniając potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki temu możesz mieć pewność, że uchwyt do monitora Hama posłuży Ci przez wiele lat, zapewniając bezpieczną pozycję ekranu i wygodne korzystanie z komputera. Co więcej, kupując uchwyt biurkowy Hama, otrzymujesz w komplecie zestaw śrub montażowych idealnie dopasowanych do wymiarów danego produktu. To sprawia, że montaż jest nie tylko bardzo łatwy, lecz także solidny – Twój monitor będzie zawsze znajdować się w idealnej pozycji. Co istotne, każdy uchwyt do monitora z tej kategorii jest zgodny ze standardem VESA, który potwierdza kompatybilność z praktycznie każdym monitorem dostępnym na rynku.

Ergonomiczne dopasowanie z regulacją wysokości, nachylenia i pozycji

Uchwyty biurkowe to akcesoria, których podstawowym zadaniem jest zwiększenie ergonomii i komfortu pracy przy biurku. Każdy użytkownik może jednak mieć inne potrzeby, przez co należy zwrócić szczególną uwagę na możliwości konfiguracji oferowane przez wybrany uchwyt. Z ofertą Hama możesz liczyć na szerokie wsparcie w tym zakresie. Każdy uchwyt do Twojego monitora dostępny w naszym sklepie pozwala na dostosowanie kąta pochylenia, wysokości i pozycji. Solidne wykonanie i pełna regulacja to połączenie, dzięki któremu możesz skorzystać z pełni możliwości uchwytu do monitora. Wybierz funkcjonalność, wysoką jakość i wygodę, kupując uchwyt biurkowy z oferty Hama Mobile. Wiele z naszych modeli wykorzystuje w swojej konstrukcji rozwiązania takie jak wbudowana sprężyna gazowa, co pozwala na jeszcze wygodniejsze dostosowanie konfiguracji do aktualnych potrzeb – uchwyt będzie utrzymywać monitor w dokładnie tym miejscu, w którym chcesz.

Łatwe i bezpieczne mocowanie, wysokie maksymalne obciążenie

Regulowany uchwyt biurkowy to produkt, dzięki któremu możesz znacznie zwiększyć swoją wygodę korzystania z komputera. Warto jednak zwrócić uwagę na kluczowe parametry uchwytów. Jednym z nich jest udźwig, który należy dostosować pod kątem kwestii takich jak liczba monitorów. Co do zasady, im więcej ekranów obsługuje dany uchwyt, tym większy jest jego udźwig. Typowa waga monitorów LCD i LED wynosi pomiędzy 2 a 4 kg. Udźwig powinien być nieco większy, by zapewnić wyższy poziom bezpieczeństwa i skutecznie zabezpieczyć monitory przed uszkodzeniem. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne uchwyty przeznaczone do stosowania z różną liczbą monitorów, o dużym udźwigu – nawet 10 kg lub więcej. Aby sprawdzić, który uchwyt do monitora będzie odpowiedni, zapoznaj się z kartami produktów dostępnymi na poszczególnych podstronach.

Uchwyty na monitor z linii Premium dla najbardziej wymagających użytkowników

Uchwyt biurowy z serii Premium to perfekcyjny wybór dla użytkowników, którzy wymagają od swoich urządzeń pełnej funkcjonalności i najwyższego komfortu użytkowania. To rozwiązania uwzględniające szereg przydatnych rozwiązań, takich jak sprężyna gazowa, która pozwala na błyskawiczne ustawienie wysokości pod kątem Twoich aktualnych potrzeb. Podobnie jak w przypadku pozostałych modeli z tej kategorii, standard VESA jest w pełni wspierany przez uchwyty Premium. W zależności od wybranego uchwytu do monitora udźwig może wynosić nawet 15 kg. Ponadto możesz liczyć na jeszcze skuteczniejszą ochronę nie tylko samego ekranu, lecz także Twojej przestrzeni roboczej z uwagi na zastosowanie specjalnej pianki ochronnej. Uchwyty do monitora Premium są przeznaczone do montażu na blacie o grubości aż do 8,5 cm, dzięki czemu będą idealnym rozwiązaniem dla użytkowników o różnorodnych potrzebach.

Uchwyty do monitorów dla influencerów i profesjonalistów

Kto powinien skorzystać z uchwytów biurkowych dostępnych w ofercie Hama? Tego typu rozwiązania są przeznaczone głównie dla osób, które cały dzień pracują z monitorami i cenią sobie ergonomię korzystania z komputera. Szerokie możliwości konfiguracji w zakresie kwestii takich jak pochylenie, kąt obrotu czy wysokość w pionie przekładają się na zachowanie najlepszych warunków do pracy na komputerze w każdej sytuacji. Dzięki temu zakup monitora będzie strzałem w dziesiątkę m.in. dla influencerów, twórców wideo, profesjonalnych grafików, programistów i nie tylko. To odpowiednia propozycja dla wszystkich osób, które chcą postawić na maksymalny komfort i wyposażyć swoje biurko w rozwiązania, które realnie wspierają wygodę pracy. Warto także zaznaczyć, że poprawna pozycja monitora pozwala uniknąć różnych problemów zdrowotnych, takich jak ból pleców czy oczu. Zależnie od swoich potrzeb możesz wybrać typ uchwytu dopasowany do Ciebie – co więcej, oprócz montażu na biurku nasze produkty pozwalają także na proste mocowanie do ściany.

Uniwersalny uchwyt biurkowy Hama do dwóch monitorów

Aby zwiększyć komfort pracy z laptopem czy komputerem, warto wyposażyć się w dodatkowy ekran. Czasami jednak wygodne ustawienie obydwóch monitorów na biurku może być pewnym problemem. Z pomocą przychodzą uchwyty do dwóch monitorów – to najpopularniejsze rozwiązania tego typu, wykorzystywane przez sporą liczbę użytkowników w celu poprawy ergonomii pracy. W naszej ofercie znajdziesz szereg propozycji przeznaczonych do stosowania z dwoma monitorami, dostępnych w ramach serii Hama Plus i Hama Premium. Uchwyty ze sklepu Hama mogą być wykorzystywane z ekranami o różnych rozmiarach – od przekątnej 13" aż do 32", a w przypadku wybranych modeli nawet do 35".

Różnorodna oferta i bogaty wybór uchwytów do monitorów w sklepie Hama Mobile

Dlaczego warto postawić na ofertę Hama? Zakupy w naszym sklepie to wiele korzyści, które wynikają m.in. z szerokiego wyboru różnorodnych produktów. Możesz wybrać rozmiar, wygląd i konfigurację uchwytu pod kątem swoich indywidualnych potrzeb. Niezależnie od wymagań zawsze masz pewność, że wybierasz profesjonalne wsparcie, najwyższą jakość wykonania i pełną ergonomię obsługi. Warto także zaznaczyć, że jesteśmy producentem sprzętów dostępnych w naszym sklepie, co przekłada się na korzystne ceny dla naszych klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie oznacza z kolei najwyższą jakość i doskonałą znajomość potrzeb użytkowników. Sprawdź także inne akcesoria komputerowe z oferty Hama, takie jak stacje dokujące czy kamery internetowe – jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas wiele propozycji dla siebie.

20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com