dostępny

Uchwyt dla influencera Hama wielofunkcyjny 4 ramiona czarnyUchwyt dla influencera Hama wielofunkcyjny 4 ramiona czarny

- Mocowanie różnych urządzeń
- Łatwa instalacja i obsługa
- Maksymalizacja przestrzeni biurka

Nr 4663

Pracuj wygodnie, twórz swobodnie

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 799,00 zł

Uchwyt dla influencera Hama wielofunkcyjny 4 ramiona czarny

Uchwyt biurkowy idealny do streamingu i wielogodzinnej pracy przy biurku. Zapewnia wygodny dostęp do urządzeń, które teraz są umieszczone na idealnej wysokości. Dzięki temu zmniejsza napięcie mięśni i zmęczenie. 

Ergonomiczny uchwyt biurkowy zapewnia komfort i zmniejsza zmęczenie podczas długich godzin pracy. Umożliwia indywidualną regulację wysokości i kąta nachylenia każdego urządzenia. 

Mocna i stabilna konstrukcja zapewnia pewne mocowanie urządzeń (monitory nawet do 8 kg). Sprężyna gazowa gwarantuje łatwe i stabilne ustawienie ramion, bez większego wysiłku. 

Dołączone elementy pozwalają na zamocowanie różnych urządzeń, np. monitora, laptopa, smartfonu, mikrofonu, czy lampy pierścieniowej. Stwórz swoją idealną konfigurację do pracy. 

Instalacja uchwytu na biurku jest prosta i intuicyjna. Łatwo możesz zdemontować niepotrzebne elementy, dostosowując przestrzeń do bieżących potrzeb.

Korzystając z uchwytu Hama, masz więcej miejsca na biurku. Kable można ukryć, dzięki czemu łatwiej jest zachować porządek. Twoja przestrzeń do pracy wygląda dużo profesjonalnej. 

Wszystkie urządzenia pod ręką

Uchwyt biurkowy to idealny wybór dla influencerów, graczy i innych twórców internetowych, a także każdego, kto spędza długie godziny, pracując przy komputerze. Wszystkie niezbędne do pracy urządzenia masz zawsze pod ręką.

 

Ergonomia pracy

Z myślą o komforcie uchwyt biurkowy Hama oferuje regulację wysokości i kąta nachylenia każdego urządzenia. Odpowiednie ustawienie sprzętów zmniejsza napięcie mięśni oraz zmęczenie podczas długich godzin pracy.

 

Stabilność konstrukcji

Solidne wykonanie uchwytu zapewnia bezpieczne mocowanie dwóch monitorów, każdy o wadze do 8 kg. Sprężyna gazowa umożliwia łatwą regulację urządzeń, nawet przy dużym obciążeniu.

 

Do różnych urządzeń

Uchwyt biurkowy pozwala na zamocowanie następujących urządzeń w różnych konfiguracjach: 2 monitory, laptop, tablet, smartfon, kamerę internetową i mikrofon. Stwórz swój idealny układ i pracuj wygodniej.

 

Prostota instalacji

Uchwyt charakteryzuje się łatwą instalacją i obsługą. Szybkie ustawienie i demontaż sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla dynamicznych środowisk pracy.

 

Optymalizacja przestrzeni

Zapewnij sobie optymalne wykorzystanie przestrzeni biurka. Projekt uchwytu uwzględnia ukrycie kabli, co przekłada się na większy porządek i odporność kabli na uszkodzenia.

 

Specyfikacja
Numer artykułu: 4663
Kod EAN: 4007249046635
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

Uchwyt dla influencera Hama wielofunkcyjny 4 ramiona czarnyUchwyt dla influencera Hama wielofunkcyjny 4 ramiona czarny

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com