Ładowarki do telefonów

Ładowarki do smartfona pozwalają na szybkie dostarczenie energii do baterii telefonu, co pozwoli swobodnie korzystać z urządzenia poza domem. Ładowarki do telefonu są kompatybilne z większością dostępnych na rynku smartfonów. Aby ładowarka do smartfona posłużyła na dłużej warto zadbać o nią w szczególny sposób – zwłaszcza nie zginać zbyt mocno kabla podłączanego do telefonu. 

Smartfony zrewolucjonizowały nasze podejście do komunikacji. Skontaktować możemy się praktycznie z każdą osobą posiadającą telefon na całym świecie. Szczególnym wyróżnikiem jest tutaj możliwość korzystanie z telefonu praktycznie w każdym miejscu i o każdym czasie. Wiele osób polega na możliwości korzystania z telefonu o każdej porze, do czego niezbędne jest ciągłe ładowanie.

Telefony mają jednak coraz większe akumulatory – powszechne są już telefony o pojemności baterii na poziomie 3000, 4000, a nawet 5000 mAh. Po pewnym czasie jednak nawet najbardziej wytrzymała bateria wymaga ładowania. Ładowarki do telefonów wyposażone są w specjalne systemy chroniące przed przegrzaniem, przeciążeniem, zmianą napięcia i innymi zagrożeniami pochodzącymi z sieci.

Sprawdź również szeroką ofertę na kable USB do ładowania telefonu >>

Ładowarki USB do telefonów - kompatybilność ze wszystkimi markami 

W tej kategorii produktowej sklepu Hama Mobile znajdziesz ładowarki do telefonów pasujące do różnego rodzaju marek. Oferta obejmuje najwyższej jakości ładowarki dedykowane wielu sposobom ładowania oraz posiadające różnorodne funkcjonalności. Sprawdź dostępne modele i wybierz ten, który sprosta Twoim oczekiwaniom. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie tego, która ładowarka będzie idealna dla Ciebie - skontaktuj się z nami. Dział obsługi klienta marki Hama Mobile jest do Twojej dyspozycji oraz chętnie udzieli Ci wszelkich informacji na temat dostępnych w ofercie firmy produktów. 

Ładowarka USB - podstawa korzystania ze smartfona

Smartfony to dziś podstawa wszelkiego rodzaju komunikacji - pozwalają kontaktować się z osobami z całego świata w dowolnych warunkach i momencie. Oferują coraz szersze możliwości nie tylko bazujące na komunikacji internetowej, ale także związane z mnogością dostępnych na nie aplikacji. Za pośrednictwem telefonu nie tylko kontaktujemy się z bliskimi - dzwoniąc, smsując czy prowadząc rozmowy wideo, ale także robimy zdjęcia, zakupy, a nawet pracujemy czy prowadzimy kalendarz. Wszystko to przekłada się na coraz większe zużycie odnotowywane przez baterię. Odpowiedzią na nieustanną potrzebę bycia online są próby zwiększenia żywotności baterii smartfonów przez producentów tego rodzaju urządzeń, którzy oferują coraz pojemniejsze baterie.

Niestety bez względu na to czy jesteś posiadaczem urządzenia z baterią o pojemności 3000, 4000 czy 5000 mAh, prędzej czy później Twój model telefonu będzie wymagał sprzętu, jakim jest ładowarka. Pamiętaj, że jest to zależne nie tylko od częstotliwości użytkowania smartfona, ale także ilości aplikacji działających w tle, korzystania z funkcjonalności typu hotspot, airdrop czy łączności Bluetooth. Nie bez znaczenia jest także odpowiednie ładowanie telefonu, wpływające bezpośrednio na żywotność baterii Twojego sprzętu - np. nie korzystanie z telefonu podczas procesu ładowania, nie ładowania telefonu “na raty”, zwiększając poziom naładowania zaledwie o kilka czy kilkanaście procent, ale także nie doprowadzania go do zupełnego rozładowania. Kluczowe jest także korzystanie z bezpiecznych, sprawdzonych ładowarek, które nie tylko nie będą zagrażały Twojemu telefonowi - np. przegrzewając go, ale także ochronią go np. kiedy nagle spada napięcie wyjściowe.

Ładowarki oferujące szybkie ładowanie

W ofercie sklepu Hama Mobile znajdziesz najwyższej jakości ładowarki telefoniczne oferujące szybkie ładowanie. To ładowarki posiadające specjalne systemy chroniące smartfony przed przegrzaniem, przeciążeniem, albo sytuacją, w której gwałtownie zmienia się napięcie wyjściowe oraz innymi zagrożeniami mogącymi wystąpić w domowej sieci elektrycznej. Oczywiście chcąc mieć pewność, że wybrany przez Ciebie model posłuży Ci przez długie lata należy odpowiednio z niego korzystać i dbać o niego. W jaki sposób? Nie należy zginać kabla od ładowarki, ponieważ grozi to uszkodzeniem styków. Trzeba także uważać na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz kontakt z wodą, który w oczywisty sposób może doprowadzić do zwarcia, po włożeniu ładowarki do kontaktu. Warto także inwestować w najwyższej jakości sprzęt - dostępne w sklepie internetowym marki Hama Mobile ładowarki, które nie tylko szybko i skutecznie naładują Twój telefon, ale także ochronią go przed ewentualnymi zagrożeniami płynącymi z sieci elektrycznej - gwarantując odpowiednie napięcie wejściowe i wyjściowe. 

Ładowarki Hama Mobile - mnogość wyboru

W ofercie platformy e-commerce Hama Mobile znajdziesz najwyższej jakości ładowarki do telefonu, które będą kompatybilne z większością dostępnych na rynku smartfonów, często wyposażone w dedykowany kabel w zestawie lub samo wyjście USB pozwalające podpięcie stosownego. To modele umożliwiające nie tylko wygodne zasilanie telefonów poprzez kabel o wybranym rodzaju złącza - to także szybkie ładowanie bezprzewodowe, możliwość korzystania z ładowarki w samochodzie oraz wiele innych propozycji funkcjonalnych produktów umożliwiających maksymalnie wygodne, optymalne i jakościowe ładowanie Twojego smartfona. To także ładowarka z kilkoma wejściami USB, w której możliwa jest większa liczba zasilanych urządzeń.

Ładowarki indukcyjne w ofercie marki Hama Mobile

Dostępne w ofercie sklepu ładowarki indukcyjne to solidne propozycje umożliwiające szybkie ładowanie telefonu bez podłączania okablowania. Tego rodzaju urządzenia działają na bazie zjawiska indukcji magnetycznej - posiadają wbudowaną cewkę elektromagnetyczną, która podczas przepływania przez nią prądu generuje pole magnetyczne. Ono z kolei indukuje prąd w cewce telefonu i kieruje go do baterii. Nie musisz więc bezpośrednio, z użyciem kabla, łączyć obu urządzeń. Jak obsługiwać ładowarkę indukcyjną? Wystarczy, że jej kabel wepniesz w gniazdo elektryczne, następnie na dedykowanym polu ładowarki położysz swój smartfon. Proces ładowania rozpocznie się sam - zwykle tego rodzaju ładowarka posiada diody, które po zapaleniu się na kolor zielony wskazują, że proces przebiega płynnie. 

Do jakiego telefonu ładowarka indukcyjna?

Warto jednak pamiętać, że ładowanie indukcyjne nie jest dedykowane na wszystkie telefony - bezprzewodowe uzupełnianie energii bazuje na wykorzystaniu cewki. Jeśli więc Twój telefon nie jest w nią wyposażony, nie będziesz w stanie naładować go tego rodzaju sprzętem. Jak sprawdzić czy Twój smartfon ma niezbędne elementy, by korzystać ładowania indukcyjnego? Najlepiej znajdź specyfikację Twojego modelu i zweryfikuj czy opcja ta jest dla niego dostępna. Jeśli masz taką możliwość, ładowarka indukcyjna będzie wygodną alternatywą dla tradycyjnej, gdzie niezbędny jest kabel - pozwala na swobodne położenie urządzenia na ładowarce i szybkie ładowanie bezprzewodowe np. na biurku w pracy. Ta zaawansowana technologia sprawia, że nie musisz martwić się rodzajem złącza. Tego rodzaju produkty oferują także designerski wygląd - okrągły, minimalistyczny kształt oraz niejednokrotnie oryginalny np. czarny kolor, sprawiają, że kupując tego rodzaju go zyskujesz również oryginalnie wyglądające akcesorium elektroniczne. 

Ładowarki sieciowe w ofercie sklepu

Ładowarka sieciowa to klasyczna forma uzupełniania energii w Twoim smartfonie. To urządzenie dedykowane do zasilania telefonu poprzez klasyczny kabel. Należy podłączyć je do gniazdka sieciowego 230 V, a złącza wpiąć w smartfon. Kilka lat temu dobór ładowarki do telefonu mógł być problematyczny, ponieważ każdy z producentów stosował inne złącza, a użytkownik mógł naładować swój telefon wyłącznie przy użyciu dedykowanego rozwiązania. Z czasem wprowadzono jednak ustandaryzowane złącza, jak chociażby micro USB czy USB C, dzięki czemu ładowanie sieciowe stało się zdecydowanie bardziej uniwersalne i większość tego rodzaju urządzeń pasuje do przeważającej części dostępnych na rynku telefonów. Wyjątkiem jest firma Apple, która stosuje autorskie rozwiązania w ładowarkach. Jesteś zainteresowany zakupem ładowarki Hama? Zdecyduj jaka liczba zasilanych urządzeń równocześnie Cię interesuje i sprawdź, jakie propozycje dla Ciebie przygotowaliśmy.

Napięcie wyjściowe, moc i natężenie

Wybierając ładowarkę zastanawiamy się także nad jej szybkością działania. Co wpływa na czas ładowania? Dwa kluczowe parametry ładowarek sieciowych - napięcie wyjściowe ładowania określane w woltach oraz natężenie prądu wyrażane w amperach. Jeśli więc zależy Ci na tym, by szybko naładować swój smartfon, wybierz model, który ma najwyższe natężenie i odpowiednie napięcie. Równocześnie jednak dobierz taki rodzaj urządzenia, które nie spowoduje przegrzania w telefonie i nie będzie groziło jego uszkodzeniem. Najczęściej wybierane złącza to USB C, pasujące do większości dostępnych na rynku telefonów. Masz wątpliwości, która ładowarka do telefonu będzie odpowiednia dla Ciebie, czy jej moc i napięcie będą bezpieczne? Skontaktuj się z nami - chętnie doradzimy Ci wybór idealnego dla Ciebie modelu.  Pamiętaj także o tym, że dostępne w dzisiejszych czasach na rynku sieciowe rozwiązania oferują znacznie więcej niż klasyczny kabel do ładowania - to zaawansowana technologia - produkty posiadające niejednokrotnie kilka portów, umożliwiających szybkie ładowanie więcej niż jednego urządzenia równocześnie, zachowując przy tym bezpieczne napięcie wyjściowe. Niektóre dostępne modele pozwalają także na szybkie ładowanie urządzeń o różnych gniazdach - oferując liczne “końcówki” oraz wiele portów USB, dzięki czemu liczba zasilanych urządzeń równocześnie może być większa. 

Ładowarki samochodowe - charger w podróży

Ładowarka tego rodzaju to nic innego, jak urządzenia umożliwiające szybkie ładowanie baterii Twojego smartfonu w samochodzie poprzez gniazdo zapalniczki samochodowej, czasami z dedykowanym mu kablem w zestawie. Coraz szersza oferta gadżetów dedykowanych do aut sprawia, że możemy podróżować w pełnym komforcie - korzystając nie tylko z nawigacji, ale także wideorejestratora czy podgrzewającej podstawki do kubka. Niestety większość z nich wymaga stosunkowo szybkiego ładowania i potrzebna jest dedykowana w tym zakresie technologia. Podobnie wygląda kwestia użytkowania telefonu - często korzystamy z wbudowanej w nim nawigacji czy słuchamy muzyki za jego pośrednictwem. Problem pojawia się jednak w momencie, kiedy trzeba go naładować. Rozwiązaniem jest tu oczywiście dedykowana do uzupełniania baterii w samochodzie ładowarka na telefon. Należy włożyć ją w gniazdo zapalniczki samochodowej, skąd pobiera prąd wyjściowy do zasilenia urządzenia. W ofercie Hama znajdziesz także ładowarki typu Lightning - to produkty dedykowane urządzeniom firmy Apple, która jako jedyna firma produkuje sprzęt, który posiada wyłącznie jemu dedykowane złącze. Jeśli jesteś posiadaczem tego rodzaju telefonu ładowarka typu Lightning jest dla Ciebie.

Ładowarka samochodowa - jaka bateria?

Popularne złącza możliwe do wpięcia w ładowarkę samochodową? Micro USB oraz USB C, przeznaczone do ładowania większości modeli smartfonów. Wówczas ładowarka samochodowa posiada w zestawie stosowne okablowanie. Spora część tego typu ładowarek posiada jednak tylko wejście USB, umożliwiając tym samym wpięcie w nią wszystkich kabli, zamiast jednego oferowanego w zestawie złącza. Wówczas możesz korzystać z niej nie tylko do ładowania telefonu, ale także wideorejestratora czy innych samochodowych gadżetów. Możesz podłączyć do takiej ładowarki nie tylko kabel USB C do telefonu, ale i wszystkie inne złącza. To także możliwość zasilania innych elektronicznych gadżetów - np. tablety. Jeśli masz wątpliwości czy ładowarka będzie kompatybilna z Twoim smartfonem i czy posiadasz odpowiedni kabel z dobrym rodzajem złącza - skontaktuj się z nami. Oferowane przez nas ładowarki to odpowiednie natężenie, moc i napięcie oraz różnorodne złącza.

Stacje ładujące telefony - sprawdź ofertę !

Tego typ ładowarki to interesująca alternatywa dla opcji indukcyjnych i sieciowych. Nie dziwi więc, że stają się one coraz popularniejszym wyborem wśród użytkowników telefonów. Ich działanie opiera się na umieszczeniu urządzenia w odpowiednio wyprofilowanej stacji ładującej oraz okablowania w gnieździe elektrycznym. Czasami stacja dokująca opiera się o szybkie ładowanie sieciowe i daje szansę podpięcia wielu urządzeń równocześnie - dostępne w sklepie internetowym marki Hama Mobile produkty posiadają często nawet cztery wejścia USB w zestawie, co pozwala na równoczesne uzupełnianie energii w czterech urządzeniach. Liczba zasilanych urządzeń jest zależna od ilości portów USB dostępnych w ładowarce - wybierz więc taką, która odpowie na Twoje potrzeby. Wystarczy podpiąć kable, które posiadają odpowiednie złącza. Jeśli zdecydujesz się na zakup wersji umożliwiającej szybkie ładowanie poprzez umieszczenie go w stacji ładującej, zwykle posiada ona magnes, który ułatwia przyciągnięcie portu smartfona do złącza. To wygodne urządzenie, które możesz z powodzeniem umieścić na biurku i bieżąco obserwować postęp procesu.

Stacje ładujące do telefonu to coraz popularniejszy wybór wśród użytkowników smartfonów. Stacje ładujące są bardzo wygodne. Aby móc naładować telefon wystarczy jedynie umieścić go w odpowiednio wyprofilowanej stacji ładującej. Tego typu stacje do smartfona można swobodne ustawić na biurku i na bieżąco śledzić postęp ładowania sprzętu. Ładowarka pionowa zajmuje niewiele miejsca i wygląda bardzo estetycznie. Stacje ładujące do telefonu wyposażone są zazwyczaj w magnes, który ułatwia przyciągnięcie portu ładowania smartfona do złącza. Podczas pionowego ustawienia i ładowania telefonu, można dalej swobodnie z niego korzystać. Dzięki ustawieniu odpowiedniego kąta nachylenia można dalej przeglądać zdjęcia czy odtwarzać filmy i multimedia.

Bezpieczeństwo ładowarek do telefonu

Oferowane przez Hama Mobile ładowarki są w pełni bezpieczne - posiadają wysokiej jakości kabel, porty USB i szereg rozwiązań konstrukcyjnych umożliwiających pewne zasilanie. To rozwiązania kontrolujące prąd wyjściowy i napięcie wejściowe dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla podłączanych do nich sprzętów. Wszystkie oferowane przez nas akcesoria - bez względu na ich rodzaj zapewniają szereg zabezpieczeń przed przegrzaniem czy ochrony przed zagrożeniami z sieci elektrycznej - dbając o to by napięcie wejściowe i prąd wyjściowy były prawidłowe, bez względu na to, jaka będzie liczba zasilanych urządzeń.

HAMA - Jakościowa ładowarka w atrakcyjnej cenie 

W ofercie marki Hama Mobile znajdziesz najwyższej jakości ładowarki łączące odpowiednią moc, wysokiej klasy materiały, nowoczesne technologie produkcji i atrakcyjne oferty cenowe. Niektóre modele posiadają okablowanie w zestawie, reprezentujące różnorodne złącza - w tym najpopularniejsze aktualnie na rynku złącze micro USB i kabel USB C. Oferta Hama to zaawansowana technologia dostarczająca bogaty wybór produktów z kategorii elektronika oraz praktycznych akcesoriów, które będą kompatybilne z Twoim smartfonem. To połączenie jakości i rozbudowanych akcji marketingowych umożliwiających nabycie produktów w niższych i konkurencyjnych rynkowo cenach.

Hama Mobile - intuicyjny zakup

Sklep Hama Mobile to platforma e-commerce ukierunkowana na wygodę użytkownika. Znajdziesz tu szereg produktów z obszaru elektroniki, które zostały posortowane w ramach czytelnych kategorii. Nie będziesz więc miał najmniejszego problemu ze znalezieniem interesującego Cię produktu, akcesorium czy konkretnego modelu. Sklep internetowy Hama to także kompleksowa obsługa klienta - jeśli masz jakikolwiek problem z doborem produktu możesz skontaktować się z pracownikami działu, którzy chętnie doradzą Ci w wyborze. 

Rzetelne informacje produktowe w zestawie

Pamiętaj także o tym, że sklep daje szerokie możliwości sortowania i filtrowania produktów - dzięki temu bez problemu znajdziesz zarówno produkt w odpowiedniej cenie lub spełniający parametry, których oczekujesz. Wystarczy, że ustawisz swoje preferencje i przejrzysz dostępną ofertę produktową. Bardzo pomocnym rozwiązaniem będą dla Ciebie także opinie klientów, które stanowią źródło dodatkowej informacji o sprzętach marki Hama. Pochodzą one bezpośrednio od klientów i użytkowników produktów, dzięki czemu pokazują realne zalety. 

Ładowarki do telefonu w sklepie internetowym

Marka Hama oferuje możliwość dokonania zakupu produktów za pośrednictwem platformy sklepowej oraz portalu Allegro. Firma współpracuje także z szeregiem partnerów, udostępniając im do sprzedaży swoją ofertę produktową - zarówno w sklepach stacjonarnych sieci sprzedaży, jak i dedykowanych platformach e-commerce. Możesz więc wybrać idealną dla Ciebie opcję zakupu i wygodnie nabyć produkty Hama Mobile.   

Hama Mobile -  metody wysyłki i płatności

Firma Hama Mobile umożliwia także szeroki wybór metod dostawy i płatności. Możesz zapłacić za swoje zamówienie przy pomocy szybkich płatności PayU, dokonując przelewu na konto oraz wybierając wysyłkę za pobraniem. Dodatkowo: sklep pozwala zamówić paczkę w wygodny sposób - z dostawą kurierem do domu, ale także do paczkomatu. Pamiętaj, że składając zamówienie o wartości powyżej 100 zł możesz wykorzystać darmowy transport.

Oferta rabatowa w zestawie

Sklep Hama Mobile regularnie przyznaje także kody rabatowe. Informacje o nich znajdziesz na stronie sklepu internetowego marki - znajdziesz tam także dokładne warunki, na jakich obowiązują kupony. Oznacza to, że dowiesz się czy kod rabatowy jest przyznawany każdemu klientowi, czy funkcjonuje minimalna kwota zamówienia lub określony asortyment, na który obowiązuje. Jeśli znalazłeś już kod rabatowy idealny dla Ciebie, wystarczy, że po włożeniu produktu do koszyka wpiszesz go w dedykowanym polu. Zobaczysz wówczas, że kwota zamówienia zostanie stosownie zrabatowana. 

Ładowarka do Twojego telefonu z rabatem

Sklep Hama Mobile oferuje także regularne promocje i rabaty. Informacje na temat kuponów promocyjnych oraz tego, czy przysługują wszystkim chcącym dokonać zakupu bez dodatkowych warunków, czy należy spełnić określone czynniki, znajdziesz na stronie internetowej sklepu. Znajdziesz tu także zakładkę promocje - ładowarka do telefonu w niej zlokalizowana będzie w niższej cenie. Znajdziesz tu atrakcyjne okazje na zupełnie nowe, nieużywane modele sprzętów. Dzięki temu oferta marki Hama Mobile jest bardzo konkurencyjna - łączy ona nie tylko atrakcyjne ceny, ale i wysoką jakość produktową. Sklep Hama Mobile oferuje także liczne akcje promocyjne, o których informuje za pośrednictwem newslettera.

20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com