dostępny

Ładowarka sieciowa Hama Mini, PD QC, USB-C USB-A 45 W biała

- 60% w 30 minut
- Ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie
- Kompaktowy kształt

Nr 201993

Szybka ładowarka o kompaktowym rozmiarze

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 119,90 zł

Ładowarka sieciowa Hama Mini, PD QC, USB-C USB-A 45 W biała

Szybka ładowarka o małym rozmiarze. Dopasowana do Twojego aktywnego trybu życia. 

Ładowarka jest kompatybilna z szybkim ładowaniem Power Delivery oraz Qualcomm® Quick Charge™. Dzięki temu kompatybilne urządzenia zostaną ekspresowo naładowane. 

Do dyspozycji masz dwa gniazda: USB-C oraz USB-A. Dzięki temu możesz ładować dwa urządzenia jednocześnie, przy użyciu kabli z różnymi wtykami. 

Każda minuta jest cenna – nie marnuj czasu na ładowanie. Z tą szybką ładowarką o mocy 45 W naładujesz swoje urządzenia błyskawicznie. Wystarczy 30 minut, by naładować telefon w 60%.  

Wąska wtyczka nie ogranicza dostępu do sąsiedniego gniazda, np. w listwie lub podwójnym kontakcie. Ładowarka Hama Mini zajmuje bardzo mało miejsca, a ładuje bardzo szybko.  

Wydajna ładowarka GaN: najwyższa wydajność z minimalnym nagrzewaniem się w kompaktowym i lekkim designie – to możliwe dzięki komponentom z azotku galu.

Ładowarka sieciowa została wyposażona w szereg zabezpieczeń przed przeładowaniem, przegrzaniem oraz spięciem. Masz pewność bezpiecznego ładowania.

Wbudowany procesor IC rozpozna podłączone urządzenie i dobierze odpowiedni, bezpieczny prąd ładowania. Optymalny proces ładowania chroni akumulator przed uszkodzeniem. 

Szybkie ładowanie

 

Ładowarka do telefonu Hama Mini 45 W umożliwia błyskawiczne ładowanie dzięki zaawansowanym technologiom Power Delivery i Qualcomm® Quick Charge™. Dzięki mocy 45 W, możesz naładować swoje urządzenie do 60% w zaledwie 30 minut.

Podwójne ładowanie

 

Z ładowarką Hama Mini 45 W możesz jednocześnie ładować dwa urządzenia. Posiada porty USB-C oraz USB-A, co pozwala na wygodne korzystanie z różnych kabli i zapewnia maksymalną elastyczność.

Efektywna technologia GaN

 

Nasza szybka ładowarka wykorzystuje technologię GaN, co zapewnia wysoką efektywność ładowania i minimalizuje produkcję ciepła. Azotek galu gwarantuje szybkie i bezpieczne ładowanie, przenosząc je na nowy poziom.

Kompaktowy rozmiar

 

Idealna na podróż – ładowarka USB-C Hama Mini 45 W jest wyjątkowo mała i lekka. Jej kompaktowy design sprawia, że nie zajmuje dużo miejsca, a dodatkowo nie blokuje sąsiednich gniazd w listwie zasilającej.

Naładuje nawet laptop

 

Ładowarka Hama Mini 45 W jest kompatybilna z szeroką gamą urządzeń, od smartfonów, przez słuchawki, tablety, aż po laptopy. Duża moc i zgodność z technologiami szybkiego ładowania sprawiają, że jest niezwykle wszechstronna.

Bezpieczeństwo użytkowania

 

Zadbaliśmy o Twoje bezpieczeństwo – ładowarka do telefonu Hama posiada inteligentny chipset, który chroni przed przeciążeniem, przepięciami i zwarciami. Termiczne zabezpieczenia zapobiegają przegrzaniu, co zapewnia bezpieczne ładowanie.

Optymalizacja ładowania

 

Ładowarka automatycznie wykrywa podłączone urządzenia, optymalizując proces ładowania. Dzięki temu oszczędzasz czas, a bateria Twojego urządzenia zachowuje pełną wydajność na dłużej.

Specyfikacja
Numer artykułu: 201993
Kod EAN: 4047443516534
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

Ładowarka sieciowa Hama Mini, PD QC, USB-C USB-A 45 W biała

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com