Kable USB typu C

Kable USB typu C cenione są ze względu na swoją uniwersalność oraz szybkość ładowania. Coraz częściej zastępują porty USB innego rodzaju i łączą już nawet monitory z jednostkami pracującymi komputerów stacjonarnych. Ten rodzaj USB ma usystematyzować mnogość dostępnych złączy i za jakiś czas stać się powszechnie używanym standardem. 

Standard USB-C

USB-C to obecnie najpopularniejszy standard w świecie kabli USB. Znany również jako kabel typu C, złącze USB-C czy kabel typu C szybkiego ładowania oznacza uniwersalne złącze, które jest mniejsze, bardziej wydajne i bardziej wszechstronne niż jego poprzednicy. Kabel USB typu C jest zdolny do przesyłania danych, wideo oraz do ładowania urządzeń, wszystko to za pośrednictwem jednego złącza.

Kabel USB-C - szybkie ładowanie urządzeń

Kabel USB-C szybkiego ładowania jest niezwykle wydajny. Dzięki większej mocy, kabel do ładowarki typu C pozwala na znacząco szybsze ładowanie urządzeń w porównaniu z tradycyjnymi kablami. Jeśli szukasz kabla do szybkiego ładowania, kabel typu C szybkiego ładowania będzie doskonałym wyborem.

Kable USB typu C - dostępne warianty

USB-C - USB-C

Kabel USB-C - USB-C, znany również jako USB-C USB-C, pozwala na połączenie dwóch urządzeń wyposażonych w złącza USB-C. Jest idealny dla najnowszych urządzeń, które wykorzystują ten standard.

Micro USB - USB-C

Kabel USB-C szybkiego ładowania jest dostępny również w wersji Micro USB - USB-C. Pozwala to na połączenie starszych urządzeń z micro USB z nowymi urządzeniami wykorzystującymi USB-C.

Lightning - USB-C

Dla użytkowników Apple dostępny jest również kabel Lightning - USB-C. Jest to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz połączyć swoje urządzenie Apple z USB-C.

USB-A - USB-C

Kabel USB-A - USB-C, pozwalający na połączenie standardowego złącza USB typu A z nowoczesnym USB-C, jest niezbędny, jeśli Twoje urządzenie nie obsługuje jeszcze nowszego standardu.

USB-C – Jack 3,5 mm

Kabel USB-C – Jack 3,5 mm jest idealny, jeśli chcesz podłączyć słuchawki lub inne urządzenie audio do swojego telefonu lub tabletu z złączem USB-C.

W sklepie hamamobile.pl znajdziesz szeroką gamę kabli do ładowania USB-C. Wybierz odpowiedni kabel dla swoich potrzeb i ciesz się szybkim ładowaniem oraz transferem danych.

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk