dostępny

Przejściówka USB-C – Jack 3,5 mm adapter Hama

- Doskonała jakość dźwięku
- Wysoka jakość wykonania
- Kompaktowy rozmiar

Nr 200318

Przejściówka USB-C do słuchawek z wtyczką Jack 3,5 mm

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 59,00 zł

Przejściówka USB-C – Jack 3,5 mm

Adapter USB-C z gniazdem Jack 3,5 mm jest niezbędny, kiedy chcesz podłączyć słuchawki lub głośnik  do wejścia USB-C w nowym smartfonie, lub laptopie.

Przejściówka USB-C - Jack umożliwia przesyłanie dźwięku w wysokiej jakości stereo hi-fi. Wyjątkowa jakość dźwięku jest możliwa dzięki wysokiej jakości przetwornikowi cyfrowo-analogowemu (DAC).

Produkt został wykonany z najwyższą starannością z wysokiej klasy materiałów. Miedziane przewody zapewniają płynny przesył sygnału analogowego oraz cyfrowego. 

Wąska wtyczka ściśle łączy się z wtykiem i jest bardzo wygodna w użyciu, zwłaszcza z urządzeniami mobilnymi.

Adapter audio jest odpowiedni dla urządzeń z 3- i 4-biegunowymi gniazdami 3,5 mm.

Twoja nowa przejściówka USB-C Jack

Ciesz się doskonałym dźwiękiem swoich ulubionych utworów, bez względu na to, czy korzystasz z smartfona, tabletu czy laptopa. Przejściówka USB-C Jack to idealne rozwiązanie, które umożliwia bezproblemowe połączenie urządzeń wyposażonych w port USB-C z gniazdem słuchawkowym.

 

Maksymalny komfort użytkowania

Dzięki przejściówce USB-C Jack nie musisz rezygnować ze swoich ulubionych słuchawek lub zestawu głośnomówiącego. Wystarczy podłączyć przejściówkę do portu USB-C swojego urządzenia, a następnie podłączyć słuchawki lub głośnik. Teraz możesz cieszyć się pełnym zakresem dźwięku bez żadnych przeszkód.

 

Wyjątkowa jakość dźwięku

Niezależnie od tego, czy słuchasz muzyki, oglądasz filmy czy grasz w gry, przejściówka USB-C Jack zapewnia doskonałą jakość dźwięku. Pozwala na precyzyjne odtwarzanie każdego dźwięku, od najdelikatniejszych nutek po najgłośniejsze efekty dźwiękowe. Teraz możesz doświadczyć dźwięku w najwyższej jakości bez kompromisów.

Specyfikacja
Numer artykułu: 200318
Kod EAN: 4047443437198
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

Przejściówka USB-C – Jack 3,5 mm adapter Hama

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com