Podkładki pod myszki

Podkładka pod mysz to istotne akcesorium dla każdego stanowiska komputerowego, które niestety często bywa bagatelizowane przez użytkowników. Dobra podkładka daje nam przede wszystkim gładką powierzchnię, po której z łatwością możemy przesuwać naszą myszkę. Dzięki temu praca staje się płynniejsza i jesteśmy w stanie wykonywać bardziej precyzyjne ruchy.

W kwestii precyzyjności niebagatelna jest również zewnętrzna powierzchnia podkładki: zapewnia ona odpowiednią strukturę dla myszy komputerowych z sensorem optycznym, przez co jest on w stanie zebrać więcej informacji. Nie można też zapominać, że podkłada, chroni powierzchnię biurka oraz ślizgacze pod spodem myszki, co pozwala znacznie dłużej zachować ich pierwotny stan i funkcjonalność. Właśnie dlatego wybór odpowiedniej podkładki pod mysz jest tak istotny.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru podkładki?

Właściwy wybór podkładki zależy od kilku głównych czynników. Po pierwsze powinniśmy zdecydować, jak duża ma być nasza podkładka. Czy ma być ona ograniczona tylko do strefy na myszkę komputerową, czy też zajmować większą przestrzeń roboczą (np. całe biurko).

Drugi krok to określenie, z jakich materiałów wykonane ma być nasze nowe akcesorium. Na rynku znajdziemy podkładki twarde/plastikowe, podkładki z materiału bądź z miękkiego tworzywa sztucznego, a od niedawna nawet podkładki szklane dedykowane głównie dla graczy. Każdy z tych rodzajów ma swoje własne charakterystyczne cechy. Podkładki szklane oferują najszybszy ślizg, ale też nieco mniej precyzji. Ponadto przy długich sesjach mogą być nieco nieprzyjemne dla naszej skóry.

Podkładki z twardego plastiku dają nam już trochę więcej precyzji, ale po wielu godzinach tarcia też mogą także stać się nieco nieprzyjemne dla skóry. Najbardziej uniwersalne są podkładki wykończone miękkim materiałem. Wciąż zapewniają one dość dobry ślizg, a do tego dodają świetną precyzję i są zdecydowanie najbardziej komfortowe w użytkowaniu.

Ostatnia decyzja dotyczy samego wyglądu podkładki: zakupiony produkt po prostu musi się nam podobać wizualnie. Czy podkładka pod mysz ma być nieco bardziej stonowana, kolorowa, ze wzorem, a może nawet mieć zintegrowane podświetlenie RGB? To akcesorium będzie przyozdabiało nasze biurko, więc warto pomyśleć nawet o takich niuansach.

Mając wszystkie odpowiedzi na te pytania, możemy wybrać perfekcyjną podkładkę dla siebie.

Stylowe i eleganckie podkładki pod myszkę od Hama Mobile

Podkładki pod mysz to nie tylko same cechy praktyczne. Ładna podkładka z powodzeniem może też pełnić funkcję estetyczną. Poprzez wybór odpowiedniej podkładki zmienimy nasze biurko praktycznie nie do poznania i nadamy mu bardziej stylowy wygląd, dopasowany dokładnie pod nasz gust. W Hama zdajemy sobie sprawę z istotności wyglądu podkładki, z tego powodu w ofercie naszego sklepu znajdziecie zarówno stonowane, minimalistyczne podkładki gumowe, jak i wyróżniające się warianty z materiałem przypominającym skórę i inne tekstylia. Do wyboru, do koloru!

Przyjemny materiał i antypoślizgowa podstawa

Aby zapewnić dobry komfort użytkowania, podkładka musi być wykonana z odpowiednich materiałów. Właśnie dlatego nasze podkładki wykorzystują, miękkie przyjemne w dotyku i niepodrażniające skóry tworzywo sztuczne. Sprawia ono, że użytkowanie myszki komputerowej nawet podczas wielogodzinnej pracy bez przerwy staje się czystą przyjemnością.

Wszystkie podkładki od Hama Mobile cechują się także gumowym spodem, który mocno przylega do powierzchni biurka. Ten antypoślizgowy spód zapewnia stałą pozycję podkładki i eliminuje jakiekolwiek niekontrolowane przesuwanie. Podkładka zostanie więc dokładnie w tym miejscu, w którym ją położyliśmy.

Uniwersalne, praktyczne i łatwe w czyszczeniu

Podkładki Hama dostępne w naszej ofercie są przede wszystkim uniwersalne. Oznacza to, że z powodzeniem użyjemy ich na: dowolnym biurku, z dowolną myszką komputerową i w dowolnym zastosowaniu. Nie ważne, czy używasz komputera do pracy, do oglądania filmów oraz seriali, czy też do grania gry. Wystarczy, że położysz naszą podkładkę na biurku, postawisz na niej samą mysz i już możesz wracać do swoich zajęć. To wszystko oczywiście z o wiele lepszym ślizgiem.

Inną praktyczną cechą podkładek od Hama Mobile jest możliwość ich prostego wyczyszczenia. W produktach zastosowano powierzchnię, z której łatwo usunąć wszelki brud i plamy i to bez użycia specjalnych specyfików. Dzięki temu zachowasz czystość swojego akcesorium i zapewnisz długotrwały, poprawny ślizg myszki.

Podkładki pod mysz — cienkie i kompaktowe

Często zmieniasz stanowisko pracy? Nie ma problemu! Podkładki Hama mają cienki profil i zajmują bardzo mało miejsca. Dzięki temu w razie potrzeby możesz z łatwością wrzucić naszą podkładkę do torby bądź torebki i przenieść ją do pracy lub z powrotem do domu.

Podkładka pod myszkę — doskonała do pracy, rozrywki i dla graczy

Podkładka do myszki sprawdza się idealnie przy wszystkich rodzajach aktywności komputerowych.

W przypadku pracy biurowej i codziennego używania komputera w celach rozrywkowych: uprzyjemnia ona korzystanie z myszki i zapewnia płynniejsze działanie "gryzonia". Sprawia to, że wszystkie działania możemy wykonać nieco szybciej, bardziej precyzyjnie i ze zdecydowanie lepszymi odczuciami.

Dla graczy podkładka pod mysz to jednak nie tylko gwarancja komfortowej rozgrywki. Porządna podkładka gamingowa to bowiem także szansa na lepsze wyniki w grze. Szybsze i płynniejsze reakcje na ruchy przeciwników, łatwiejsze sterowanie postacią i co najważniejsze: więcej celnych strzałów. A to wszystko za sprawą tego prostego akcesorium.

Podkładki pod myszkę w ofercie Hama Mobile — bogata oferta, duży wybór

W sklepie Hama Mobile oferujemy bogatą ofertę podkładek pod myszki. Każda z nich została wykonana z wysokiej jakości materiałów, nie podrażnia skóry i jest uniwersalna, co pozwala ją wykorzystać w dowolnym zastosowaniu. Spośród kilku wzorów i kolorów na pewno znajdziesz akcesorium, które nie tylko spełni wysokie wymagania, ale także przypadnie Ci do gustu! I z łatwością dobierzesz ją do swoich indywidualnych potrzeb!

20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com