dostępny

Podkładka pod mysz Hama Leather Look czarna

- Skórzany wygląd
- Łatwa w czyszczeniu
- Antypoślizgowa podstawa

Nr 54745

Elegancka podkładka pod mysz o skórzanym wyglądzie

Zobacz więcej

0,0
(0)
29,00 zł

Podkładka pod mysz Hama Leather Look czarna

Podkładka pod mysz imitująca skórzany materiał. To wygodne i eleganckie akcesorium do pracy i zabawy przy komputerze. 

Podkładka pod mysz o wyglądzie skóry elegancko prezentuje się na biurku. Została obszyta szwem, który jest niezarzucającym się akcentem ozdobnym. Idealna dla fanów klasyki.

Spód podkładki został pokryty antypoślizgowym materiałem. Dzięki temu podkładka stabilnie leży na biurku i nie przesuwa się po nim nawet podczas gwałtownych ruchów. 

Akcesorium zostało wykonane z łatwego w czyszczeniu materiału, dzięki czemu podkładka będzie bez zarzutu komponowała się z porządkiem na Twoim biurku. 

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze.

 

Artykuły Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC. Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W konsekwencji wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

 

Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach Hama. Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, z pewnością mamy do niego funkcjonalne uzupełnienie.

Specyfikacja
Numer artykułu: 54745
Kod EAN: 4007249547453
Opinie
Ocena: 0,0

Podkładka pod mysz Hama Leather Look czarna

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk