dostępny

Podkładka pod mysz Hama Textile Design

- Modny, tekstylny wygląd
- Antypoślizgowa podstawa
- Cienki profil: 0,3 cm

Nr 54798

Tekstylna podkładka pod mysz o modnym wyglądzie

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 39,00 zł

Podkładka pod mysz Hama Textile Design

Masz już dość ponurych podkładek pod mysz i szukasz czegoś innego? Tekstylna podkładka o modnej fakturze jest tu rozwiązaniem.

Podkładka pod mysz o tekstylnym wykończeniu będzie świetnie prezentować się na Twoim biurku. Krawędzie zostały dodatkowo wzmocnione, co zapobiega strzępieniu się brzegów.

Spód podkładki został pokryty antypoślizgowym materiałem. Dzięki temu podkładka stabilnie leży na biurku i nie przesuwa się po nim nawet podczas gwałtownych ruchów. 

Cienka podkładka (19 x 19 x 0,3 cm) zajmuje mało miejsca, jeśli często zmieniasz miejsce pracy, możesz bez problemu zabierać ją ze sobą i zapewnić sobie wygodną pracę.

Specyfikacja
Numer artykułu: 54798
Kod EAN: 4007249547989
Opinie
Ocena: 0,0

Podkładka pod mysz Hama Textile Design

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com