niedostępny

Podkładka pod mysz Hama Work in progress

- Sympatyczny napis
- Antypoślizgowa podstawa
- Ekstra cienka: 0,1 cm

Nr 54795

Zabawne akcesorium komputerowe poprawi humor podczas długiego dnia pracy

Zobacz więcej

0,0
(0)
Dostępne wkrótce

Podkładka pod mysz Hama Work in progress

Podkładka pod mysz nie musi być nudna. Wybierz naszą propozycję podkładki z napisem, która ożywi Twoje biurko.

Podkładka pod mysz ze śmiesznym napisem ‘Work in progress’ będzie sympatycznym dodatkiem na Twoim biurku. To również doskonały pomysł na prezent.  

Spód podkładki został pokryty samoprzylepnym materiałem. Dzięki temu podkładka stabilnie leży na biurku i nie przesuwa się po nim. Możesz ją w dowolnym momencie odkleić. 

Super cienka podkładka pod mysz – ma zaledwie 0,1 cm grubości. Jej powierzchnia jest idealnie gładka, podczas pracy nie będzie wyczuwał żadnych nierówności. 

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze.

 

Artykuły Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC. Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W konsekwencji wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

 

Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach Hama. Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, z pewnością mamy do niego funkcjonalne uzupełnienie.

Specyfikacja
Numer artykułu: 54795
Kod EAN: 4007249547958
Opinie
Ocena: 0,0

Podkładka pod mysz Hama Work in progress

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk