150
akcesoriów do telefonu

W ramach oferty Hama znajdziesz liczne akcesoria do telefonów. Wszystkie wyprodukowane są z największą dbałością i w oparciu o nowoczesne technologie.

 

Nasza misja

Dziś telefony służą nam codziennie. Przez całą dobę. Praktycznie nie rozstajemy się z nimi w dzień i w nocy. Chcieliśmy stworzyć serwis dla klientów, który w jednym miejscu będzie oferował najbardziej potrzebne akcesoria do telefonów.

Ważne dla nas były 3 aspekty: jakość, design, dostępność. Jesteśmy pewni, że nasze produkty spełniają najbardziej wymagające standardy. Działamy z niemiecką precyzją. Niemniej jednak ważne są dla nas aspekty estetyczne.

 

100 lat doświadczenia
w branży

Hama to historia dobrze zarządzanego rodzinnego biznesu, który z rodzinnego małego biznesu stała się międzynarodowym koncernem z oddziałami na całym świecie.

 

Hama swój początek datuje na 1923r., kiedy to w Dreźnie doszło do powstania przedsiębiorstwa: Hamaphot KG.

 

Pierwotnie działalność firmy koncentrowała się wokół akcesoriów foto. Od tego momentu firma rozwija się dynamicznie nieustannie dbając o jakość swoich produktów.

 

Certyfikat Apple

Nasze produkty posiadają licencja MFI (Made for iPod/iPhone/iPad). Możesz ich bezpiecznie używać do urządzeń marki Apple.

To dowód na to, że produkty Hama mobile spełniają najwyższe standardy i wymagania światowych producentów telefonów.

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze. 

Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach Hama. Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, z pewnością mamy do niego funkcjonalne uzupełnienie.

Codziennie
do Twojej dyspozycji

Bardzo zależy nam, aby być w dobrym kontakcie z klientami.

Uruchomiliśmy specjalną infolinię do produktów Hama mobile. Dzwoń na poniższy numer, jeśli potrzebujesz porady lub masz inny problem, w którym możemy pomóc.

 

+48 799 399 847
(pn-pt, 8:00-17:00)
Kupuj
odpowiedzialnie

Jesteśmy świadomym przedsiębiorstwem i kładziemy duży nacisk na aspekty związane z ekologią. Zależy nam, aby w jak najmniejszym stopniu mieć negatywny wpływ na zanieczyszczenie środowiska. Szczegóły wkrótce.

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk