200
akcesoriów do telefonu

W sklepie hamamobile oferujemy niezawodne akcesoria do różnych modeli smartfonów. Wybierz nowoczesne produkty, które ułatwią Ci życie!

 

Nasza misja

Dziś telefony służą nam codziennie. Przez całą dobę. Praktycznie nie rozstajemy się z nimi w dzień i w nocy. Chcieliśmy stworzyć serwis dla klientów, który w jednym miejscu będzie oferował najbardziej potrzebne akcesoria do telefonów.

Ważne dla nas były 3 aspekty: jakość, design, dostępność. Jesteśmy pewni, że nasze produkty spełniają najbardziej wymagające standardy. Działamy z niemiecką precyzją. Niemniej jednak ważne są dla nas aspekty estetyczne.

 

100 lat doświadczenia
w branży

Hama to marka, która przez lata z małej rodzinnej firmy stała się międzynarodowym koncernem, który  zajmuje się produkującą i dystrybucją niezawodnych akcesoriów i urządzeń.

 

Przedsiębiorstwo założone w 1923 r. w Dreźnie specjalizowało się w akcesoriach fotograficznych. W latach 90. firma poszerzyła asortyment o akcesoria komputerowe i telefoniczne.

 

Obecnie Hama oferuje tysiące wysokiej jakości produktów. Wśród nich znajdziesz akcesoria GSM,  RTV, multimedialne, Smart Home, fotograficzne oraz sprzęt audio i smartwatche.

 

Certyfikat Apple

W naszej ofercie znajdziesz także także akcesoria do urządzeń marki Apple. Wszystkie tego typu produkty posiadają licencję MFI (Made for iPod/iPhone/iPad).

Certyfikat jest potwierdzeniem wysokiej jakości akcesoriów GSM i spełniania najwyższych standardów.

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze. 

Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach Hama. Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, z pewnością mamy do niego funkcjonalne uzupełnienie.

Jesteśmy dla Ciebie

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego uruchomiliśmy specjalną infolinię.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania, rozwiążemy problemy i pomożemy dokonać najlepszego wyboru.

 

+48 799 399 847
(pn-pt, 9:00-16:00)
Kupuj
odpowiedzialnie

Jesteśmy świadomym przedsiębiorstwem i kładziemy duży nacisk na aspekty związane z ekologią. Zależy nam, aby w jak najmniejszym stopniu mieć negatywny wpływ na zanieczyszczenie środowiska. Szczegóły wkrótce.

 

20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com