Prezenty na Dzień Ojca 2024 z kodem rabatowym do -40%!

dostępny
new

Ładowarka do telefonu 65W multiport USB-C USB-A Power Delivery

- 2x USB-C
- 1x USB-A
- PowerDelivery/ Quickcharge

Nr 201996

Szybka ładowarka wieloportowa 65W

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 179,00 zł
icon-red-3
icon-red-4

Ładowarka do telefony USB-C 65W multiport Power Delivery Quickcharge 2x USB-C oraz 1x USB-A

Wydajna multiportowa ładowarka USB-C o mocy 65W do ładowania smartfonów, tabletów, notebooków oraz innych urządzeń mobile. 

Szybka ładowarka na każdą okazję – pełna moc
Akumulator smartfona lub laptopa znów się rozładował, a odpowiedniej ładowarki nie masz pod ręką? Szukanie właściwej ładowarki do danego urządzenia odchodzi już w zapomnienie! Stosując ładowarkę Hama 65W masz ładowarkę, która pasuje do wielu urządzeń i możesz używać kabli zarówno USB-C, jak i USB-A. Niezależnie od tego, czy w codziennym życiu, w domu, w biurze czy w podróży ładowarka Hama 65W to praktyczne urządzenie, który szybko naładuje telefon, tablet lub laptop. 

Niewielkich rozmiarów kostka do ładowania nadaje się idealnie gdy masz przeładowaną torbę służbową lub wybierasz się w podróż, gdzie każdy dodatkowy kilogram jest na wagę złota.  

Oszczędzaj czas – szybkie ładowanie przez USB
Każda minuta jest cenna: dzięki szybkiej ładowarce, z technologią Power Delivery i Qualcomm® Quick Charge 2.0/3.0TM, ładowanie telefonu i tabletu jest znacznie szybsze niż przez standardowy port USB. Dzięki maksymalnej mocy wyjściowej 65W, smartfon i inne urządzenia są szybko gotowe do użycia, zwłaszcza gdy czas nagli. 

Automatyczne rozpoznawanie urządzeń
Podłączone urządzenia są automatycznie rozpoznawane i optymalnie ładowane.

Bezpieczne ładowanie bez obaw
Nie ma lepszego sposobu na ładowanie: dzięki inteligentnemu chipsetowi szybka ładowarka jest optymalnie chroniona przed przeciążeniem, przepięciem oraz zwarciem, posiada również ochronę przed przegrzaniem i dostosowuje prąd dokładnie do ładowanego urządzenia. Gwarantuje to najwyższą wydajność, jakość i bezpieczeństwo podczas ładowania – i pełną moc ładowania przy jednoczesnym wydłużeniu żywotności baterii.

Komponenty z azotku galu (GaN)
Wydajna ładowarka GaN: najwyższa wydajność z minimalnym nagrzewaniem się, w kompaktowym i lekkim designie – to możliwe dzięki komponentom z azotku galu.

Szybka ładowarka z trzema portami
Ładowarka Power Delivery (PD) i Qualcomm® Quick Charge 2.0/3.0TM: obie technologie są uniwersalne, dzięki czemu ładowarka nadaje się do smartfonów, tabletów, laptopów, AirPods i powerbanków.

Rozmiar karty kredytowej
Niewielkie rozmiary tej ładowarki zaskakują. Zabiera mniej miejsca oraz łatwiej podłączyć ją do listwy przepięciowej ze względu na pionową wtyczkę. 

 

 

Najważniejsze cechy

Szybkie ładowanie
Uruchom tryb turbo: szybka ładowarka ładuje z wielokrotnie wyższą mocą niż standardowa ładowarka 5W – prędkość ładowania z Power Delivery do 65W, dodatkowo wspiera Qualcomm® Quick Charge™.

Wydajna szybka ładowarka
Idealna do smartfonów o wysokiej mocy ładowania: ładuje urządzenia w trybie High-Speed, do 60% w 30 minut, idealna dla urządzeń nowszej generacji, które często nie mają ładowarek w zestawie.

Komponenty z azotku galu (GaN)
Wydajna ładowarka GaN: najwyższa wydajność z minimalnym nagrzewaniem się, w kompaktowym i lekkim designie – to możliwe dzięki komponentom z azotku galu.

Szybkie ładowanie kilku urządzeń
Idealna do jednoczesnego i szybkiego ładowania kilku urządzeń przez USB-A lub USB-C.

Ładowanie kilku urządzeń jednocześnie
Moc dla trzech: wysokiej jakości ładowarka  z trzema portami, do jednoczesnego ładowania do trzech urządzeń, np. telefonu, laptopa, tabletu czy powerbanka.

Pasuje do wielu urządzeń
Maksymalna kompatybilność: Power Delivery i Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 można używać uniwersalnie, dzięki czemu nadaje się do smartfonów, AirPods, tabletów, powerbanków i laptopów.

Mała i kompaktowa
Idealna szybka ładowarka na podróż i do domu: mały i lekki adapter ładowania, który mieści się w każdej kieszeni i bagażu podręcznym, nie blokuje innych gniazdek.

Ładowanie przyjazne baterii
Optymalny proces ładowania chroni baterię, wydłużając jej żywotność.

Bezpieczny proces ładowania
Inteligentny chipset dla bezpiecznego ładowania: ochrona przed przeciążeniem, przepięciem i zwarciem, układ z ochroną temperaturową

Specyfikacja
Numer artykułu: 201996
Kod EAN: 4047443516565
Opinie
Ocena: 0,0

Ładowarka do telefonu 65W multiport USB-C USB-A Power Delivery

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com