dostępny

Ładowarka sieciowa Hama Mini Power Delivery Quick Charge USB-C 20W czarna

- Maks. moc na wyjściu: 20 W
- Technologia ładowania: Power Delivery i Qualcomm 3.0 (kompatybilny w dół)
- Typ złącza: USB-C
- 2 lata gwarancji

Nr 201649

Szybka ładowarka sieciowa z inteligentnym systemem ładowania.

Zobacz więcej

5,0
(1)
(cena za szt. z VAT 23%) 74,90 zł
icon-red-3
icon-red-4

Ładowarka sieciowa Hama Mini Power Delivery/Qualcomm® 20W czarna

Inteligentny zestaw czipów zapewniający bezpieczne ładowanie: zabezpieczenie przed przeciążeniem, przepięciem i zwarciem, układ scalony z zabezpieczeniem przed przegrzaniem. 

Ładuj smartfona wydajnie i szybko. Skorzystaj z najnowszych technologii inteligentnego ładowania jakie daje ładowarka Hama. Ładowarka obsługuje technologię ładowania Power Delivery i Qualcomm 2.0/ 3.0, dzięki czemu Twój smartfon zostanie naładowany w bardzo szybkim czasie.       

Ładowarka została wyposażona w inteligentny system ładowania. Po podłączeniu smartfona do ładowarki, urządzenie zostanie automatycznie rozpoznane, a ładowarka dostosuje prąd ładowania. Zabezpieczenie przed przeładowaniem, zwarciem oraz przeładowaniem sprawia, że Twój smartfon nie ulegnie uszkodzeniu.

Ładowarka posiada jedno praktyczne złącze USB-C, które wykorzystasz do ładowania swoich wszystkich urządzeń mobilnych.        

Ładowarka posiada praktyczną kontrolkę ładowania, która zapali się po podłączeniu urządzenia oraz że proces ładowania został rozpoczęty.  

Ładowarka posiada wbudowaną regulację napięcia wejściowego w zakresie od 100V do 240V, dzięki czemu ładowarkę można spokojnie zabrać w różne rejony świata. W każdym kraju napięcie sieciowe może być inne. 

Specyfikacja
Zakres napięcia wejściowego 100 - 240 V
Maksymalna moc na wyjściu 20 W
Kolor Czarny
Numer artykułu: 201649
Kod EAN: 4047443489432
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 5,0

Ładowarka sieciowa Hama Mini Power Delivery Quick Charge USB-C 20W czarna

1 opinia
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Marek
Zakup zweryfikowany

Profesjonalnie i sprawnie

01/03/2024
Inne produkty w kategorii
Dołącz do newslettera i odbierz 10% rabatu!

Dołącz do newslettera i odbierz 10% rabatu! color-white

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com