dostępny
Z kodem prezent20 o 20% taniej

Ładowarka sieciowa Hama Mini 32 W , PD/QC (1 x USB-C, 1 x USB-A) + kabel, biała

- 60% w 30 minut
- Kompaktowy kształt
- W zestawie kabel USB-C – USB-C

Nr 201692

Szybka, wydajna i kompaktowa.

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 99,90 zł

Ładowarka sieciowa Hama Mini 32 W , PD/QC (1 x USB-C, 1 x USB-A) + kabel, biała

Kompaktowa i nowoczesna ładowarka, która w krótkim czasie naładuje dwa urządzenia jednocześnie. 

Nie marnuj czasu na ładowanie. Z tą szybką ładowarką Hama o mocy 32 W naładujesz swoje urządzenia błyskawicznie. Wystarczy 30 minut, by naładować telefon w 60%. 

Ładowarka jest kompatybilna z szybkim ładowaniem Power Delivery oraz Qualcomm® Quick Charge™. Dzięki temu kompatybilne urządzenia zostaną ekspresowo naładowane

Do dyspozycji masz dwa gniazda: USB-C oraz USB-A. Dzięki temu możesz ładować dwa urządzenia jednocześnie, przy użyciu kabli z różnymi wtykami. 

Wąska wtyczka nie ogranicza dostępu do sąsiedniego gniazda, np. w listwie lub podwójnym kontakcie. Ładowarka Hama Mini zajmuje bardzo mało miejsca, a ładuje bardzo szybko.  

Ładowarka sieciowa została wyposażona w szereg zabezpieczeń przed przeładowaniem, przegrzaniem oraz spięciem. Masz pewność bezpiecznego ładowania.

Wbudowany procesor IC rozpozna podłączone urządzenie i dobierze odpowiedni, bezpieczny prąd ładowania. Optymalny proces ładowania chroni akumulator przed uszkodzeniem. 

Specyfikacja
Numer artykułu: 201692
Kod EAN: 4047443501011
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

Ładowarka sieciowa Hama Mini 32 W , PD/QC (1 x USB-C, 1 x USB-A) + kabel, biała

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com