Prezenty na Dzień Ojca 2024 z kodem rabatowym do -40%!

dostępny
new

Ładowarka do telefonu 45W multiport PowerDelivery Quickcharge

- 1x USB-C
- 2x USB-A
- 45W

Nr 201995

Szybka ładowarka multiportowa PowerDelivery i QuickCharge

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 129,00 zł
icon-red-3
icon-red-4

Szybka ładowarka do telefonu 45W multiportowa z PowerDelivery i QuickCharge

Wysokiej jakości ładowarka o mocy 45W do ładowania smartfona, tabletu. Technologia ładowania PowerDelivery i QuickCharge. 

Szybka ładowarka na każdą okazję – pełna moc
Akumulator smartfona lub tabletu znów się rozładował, a odpowiednia ładowarka nie jest pod ręką? Szukanie właściwej ładowarki do danego urządzenia odchodzi w zapomnienie, bo potrzebujesz tylko jednej, która pasuje do wielu urządzeń oraz zarówno do kabli USB-C, jak i USB-A. Niezależnie od tego, czy w codziennym życiu, w domu, w biurze czy w podróży szybka kostka do ładowania to praktyczny produkt, który szybko naładuje telefon, tablet, słuchawki i inne urządzenia.

Szybkie ładowanie
Uruchom tryb turbo: szybka ładowarka ładuje z wielokrotnie wyższą mocą niż standardowa ładowarka 5W – prędkość ładowania z Power Delivery do 45W, dodatkowo wspiera Qualcomm® Quick Charge™.

Wydajna szybka ładowarka
Idealna do smartfonów o wysokiej mocy ładowania: ładuje urządzenia w trybie High-Speed, do 60% w 30 minut, idealna dla urządzeń nowszej generacji, które często nie mają ładowarek w zestawie.

Komponenty z azotku galu (GaN)
Wydajna ładowarka GaN: najwyższa wydajność z minimalnym nagrzewaniem się, w kompaktowym i lekkim designie – to możliwe dzięki komponentom z azotku galu.

Wspiera Power-Delivery i Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0
Obsługuje technologię Power-Delivery i Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0, co gwarantuje ekstremalnie szybkie ładowanie, szybsze niż przy użyciu standardowych technologii ładowania.

     60% w 30 minut

           1x USB-C

            2x USB-A

Bezpieczne ładowanie bez obaw
Nie ma lepszego sposobu na ładowanie: dzięki inteligentnemu chipsetowi szybka ładowarka jest optymalnie chroniona przed przeciążeniem, przepięciem oraz zwarciem, posiada również ochronę przed przegrzaniem i dostosowuje prąd dokładnie do ładowanego urządzenia. Gwarantuje to najwyższą wydajność, jakość i bezpieczeństwo podczas ładowania – i pełną moc ładowania przy jednoczesnym wydłużeniu żywotności baterii.

Ładowanie kilku urządzeń jednocześnie
Moc dla trzech: wysokiej jakości ładowarka wieloportowa z trzema portami, do jednoczesnego ładowania do trzech urządzeń, np. telefonu, laptopa, tabletu czy powerbanka.

Szybkie ładowanie kilku urządzeń
Idealna do jednoczesnego i szybkiego ładowania kilku urządzeń przez USB-A lub USB-C.

Oszczędzaj czas – szybkie ładowanie przez USB
Każda minuta jest cenna: dzięki szybka ładowarka, z technologią Power Delivery i Qualcomm® Quick Charge 2.0/3.0TM, ładowanie telefonu i tabletu jest znacznie szybsze niż przez standardowy port USB. Dzięki maksymalnej mocy wyjściowej 65 watów, smartfon i inne urządzenia są szybko gotowe do użycia, zwłaszcza gdy czas nagli.

Kompaktowa ładowarka: idealna w podróży
Twoja pojemność bagażu na wakacje lub podróż służbową jest już ograniczona? Szybka ładowarka jest mała i lekka, mieści się w każdej kieszeni i bagażu podręcznym.

Specyfikacja
Numer artykułu: 201995
Kod EAN: 4047443516558
Opinie
Ocena: 0,0

Ładowarka do telefonu 45W multiport PowerDelivery Quickcharge

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com