dostępny

Ładowarka samochodowa Hama Power Delivery Qualcomm 30W czarna USB-A USB-C

- 30 W
- USB-C i USB-A
- Power Delivery
- Qualcomm
- Kabel w zestawie

Nr 210522

Nowoczesna ładowarka 30W wyposażona w 2 gniazda ładowania USB-C i USB-A.

Zobacz więcej

0,0
(0)
64,90 zł
icon-red-3
icon-red-4

Ładowarka samochodowa Hama Power Delivery Qualcomm 30W czarna USB-A USB-C

Nowoczesna ładowarka wyposażona w dwie technologie szybkiego ładowania Power Delivery i Qualcomm, dzięki czemu możesz szybko naładować swój smartfon w podróży oraz używać dodatkowych urządzeń w postaci nawigacji, czy drugiego smartfona. 

Ładowarka została wyposażona w aż dwie technologie szybkiego ładowania: Qualcomm® 3.0 oraz Power Delivery. Qualcomm® umożliwia nawet do 4 x szybsze ładowanie podłączonego urządzenia.

Technologia Power Delivery zapewnia ekstremalnie szybkie ładowanie. Wystarczy zaledwie 25 minut, by naładować baterię w telefonie do poziomu 50%.

Dwa gniazda: USB-A i USB-C. Dzięki temu możesz ładować jednocześnie dwa urządzenia. Każde z nich będzie ładowane z maksymalną mocą dzięki zastosowaniu dwóch oddzielnych obwodów prądu. Łącznie to aż 30W.

W ładowarce zostały zastosowane zabezpieczenia przed nadmiernym naładowaniem, przepięciem oraz zwarciem, które nie dopuszczą do uszkodzenia akumulatora.

Ładowarka została wyposażona w technologię pozwalającą na zoptymalizowany proces ładowania. Rozpoznaje podłączone urządzenie i dopasowuje się do jego wymagań.

Napięcie wejściowe 12V/ 24V

Maks. moc: 30 W

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze.

 

Artykuły Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC . Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W konsekwencji wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

 

Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach Hama. Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, z pewnością mamy do niego funkcjonalne uzupełnienie.

 

 

Specyfikacja
Zakres napięcia wejściowego 12 V
Kolor Czarny
Maksymalna moc na wyjściu 30W
Numer artykułu: 210522
Kod EAN: 4047443457431
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

Ładowarka samochodowa Hama Power Delivery Qualcomm 30W czarna USB-A USB-C

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk