dostępny

Ładowarka samochodowa Hama PD/Qualcomm 20W kabel w zestawie biała

- Prąd ładowania: 12V/ 1,67A, 5V/ 3A, 9V/ 2,22A
- Moc 20 W
- Napięcie: 12 - 24 V

Nr 201611

Wysokiej jakości ładowarka samochodowa GSM 20W dedykowana do smartfonów Apple, gwarantująca szybkie i bezpieczne dla akumulatora ładowanie.

Zobacz więcej

0,0
(0)
119,00 zł
icon-red-3
icon-red-4

Ładowarka samochodowa Hama PD/Qualcomm 20W kabel w zestawie biała

Wysokiej jakości ładowarka samochodowa GSM 20W dedykowana do smartfonów Apple, gwarantująca szybkie i bezpieczne dla akumulatora ładowanie.      

Stacja ładowania posiada standard ładowania Power Delivery, dzięki któremu Twoje urządzenia zostaną naładowane w bardzo szybkim czasie.

Akumulator twojego smartfona będzie już po 25 min naładowany prawie w połowie. 50% w 25 min.   

Wbudowany procesor IC rozpozna podłączone urządzenie i dobierze odpowiedni prąd ładowania, dzięki czemu Twoje urządzenie będzie bezpieczne.

Do ładowarki został dołączony wysokiej jakości kabel USB-C – Lightening. Przewody wewnętrzne kabla zostały wykonane z czystej miedzi, gwarantujące szybki przesył energii.

Przy wtyczkach znajduje się zabezpieczenie przed złamaniem kabla, a wtyczki zostały całe zalane w formie z tworzywa sztucznego.

Ładowarka przeznaczona do ładowania urządzeń wprost z gniazda zapalniczki samochodowej.

Ładowarka automatycznie rozpoznaje napięcie wejściowe 12V lub 24V, dzięki czemu można ją stosować w samochodach osobowych i ciężarowych.         

Prąd ładowania maks. 12V/ 1,67A, 5V/ 3A, 9V/ 2,22A

Maks. moc 20 W

Wygodne ładowanie w samochodzie

Ładowarka posiada licencja MFI (Made for iPod/iPhone/iPad). Możesz ich bezpiecznie używać do urządzeń marki Apple.

 

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze.

 

Artykuły Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC . Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W konsekwencji wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

 

Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach Hama. Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, z pewnością mamy do niego funkcjonalne uzupełnienie.

Specyfikacja
Zakres napięcia wejściowego 12 - 24 V
Kabel w zestawie Tak
Kolor Biały
Maksymalna moc na wyjściu 20 W
Numer artykułu: 201611
Kod EAN: 4047443487384
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

Ładowarka samochodowa Hama PD/Qualcomm 20W kabel w zestawie biała

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk