dostępny

Etui na telefon Hama Extreme Protect MagCase do iPhone 15 Pro Max, przezroczyste

- Wyjątkowa ochrona przed uderzeniami
- Wysoka odporność na zarysowania
- Ochrona przed żółknięciem

Nr 136038

Ekstremalna ochrona Twojego iPhone’a 15 Pro Max

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 89,90 zł

Etui na telefon Hama Extreme Protect MagCase do iPhone 15 Pro Max, przezroczyste

Etui, które zawsze będzie wyglądać jak nowe, a dodatkowo zapewni ekstremalnie skuteczną ochronę Twojego nowego iPhone’a 15 Pro Max.

Wykorzystując specjalistyczny materiał D3O nasze etui do iPhone 15 Pro Max zapewnia niezrównane zabezpieczenie telefonu. Podczas upadków siła uderzenia jest amortyzowana.

Wykorzystaliśmy materiał, który z upływem czasu nie żółknie, a dodatkowo jest odporny na zadrapania – klasa ochrony 4H. To etui na iPhone 15 Pro Max zawsze będzie wyglądać jak nowe.

Uniesione brzegi zabezpieczają zarówno ekran, jak i obiektyw przed uszkodzeniami. Dodatkowo wzmocnione narożniki chronią najbardziej narażone podczas upadków miejsca.

Etui jest pokryte antypoślizgową powłoką, a boki mają żeberkowe wykończenie, dzięki czemu case pewnie leży w dłoni, a ryzyko wyślizgnięcia się telefonu jest zminimalizowane. 

Dzięki wbudowanemu pierścieniowi magnetycznemu bezprzewodowe ładowanie jest całkowicie bezproblemowe. Etui jest kompatybilne z technologiami MagSafe i Hama MagLine.

Specyfikacja
Numer artykułu: 136038
Kod EAN: 4047443512727
Opinie
Ocena: 0,0

Etui na telefon Hama Extreme Protect MagCase do iPhone 15 Pro Max, przezroczyste

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com