dostępny
Z kodem prezent40 taniej o 40%

Etui na telefon Hama MagCase Finest Sense do iPhone 14 czarny

- Kompatybilność z Apple MagSafe
- Antypoślizgowa powierzchnia
- Dostęp do wszystkich złączy

Nr 215512

Pozostaw swój iPhone w etui i korzystaj z technologii ładowania Apple MagSafe

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 89,90 zł

Etui na telefon Hama MagCase Finest Sense do iPhone 14 czarny

Klasyczny case do codziennej ochrony Twojego smartfona. Kompatybilność z technologią Apple MagSafe pozwala na bezprzewodowe ładowanie iPhone’a bez wyciągania go z etui. 

Etui MagCase jest w pełni kompatybilne z technologią ładowania bezprzewodowego Apple MagSafe. Oznacza to, że możesz ładować swój iPhone bez wyciągania go z etui.

Silikonowe etui pewnie leży w dłoni, co zmniejsza szansę na to, że się z niej wyślizgnie. Case został wyłożony miękką wyściółką, która chroni smartfon przed zarysowaniem. 

Etu jest kompatybilne ze wszystkimi oryginalnymi produktami Apple MagSafe oraz Hama MagLine, czyli ładowarkami Hama MagCharge oraz uchwytami magnetycznymi Hama MagLock.

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze.

 

Artykuły Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC. Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W konsekwencji wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

 

Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach Hama. Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, z pewnością mamy do niego funkcjonalne uzupełnienie.

Specyfikacja
Numer artykułu: 215512
Kod EAN: 4047443494634
Opinie
Ocena: 0,0

Etui na telefon Hama MagCase Finest Sense do iPhone 14 czarny

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com