dostępny
Z kodem prezent40 taniej o 40%

Adapter Hama micro USB – USB-C czarny

- Adapter USB-C do kabla micro USB
- Wysoka jakość wykonania
- Niezawodna transmisja danych

Nr 201531

Adapter umożliwiający podłączenie kabla micro USB do urządzeń ze złączem USB-C

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 29,90 zł

Adapter Hama micro USB – USB-C czarny

Masz ładowarkę micro USB? Za pomocą tego adaptera do kabla możesz ją podłączyć do swojego nowego telefonu z gniazdem USB-C.

Adapter umożliwiający podłączenie kabla z micro USB do urządzeń ze złączem USB-C. Wystarczy jeden kabel, by móc korzystać z urządzeń wyposażonych w różne rodzaje złączy.

Kabel z zamocowanym adapterem umożliwia ładowanie urządzeń wyposażonych w gniazdo USB-C oraz pozwala na transfer danych, np. między telefonem a komputerem. 

W adapterze zastosowano pozłacaną wtyczkę o niskiej rezystancji styku. To rozwiązanie redukuje zakłócenia elektromagnetyczne oraz zapewnia bezpieczną transmisję sygnału.

Specyfikacja
Numer artykułu: 201531
Kod EAN: 4047443487209
Opinie
Ocena: 0,0

Adapter Hama micro USB – USB-C czarny

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com