Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Wysyłka w ciągu 24h
dostępny

Ładowarka indukcyjna Hama QI-FC15 15W czarna

- bezprzewodowe ładowanie
- bezpieczne i wydajne działanie
- antypoślizgowa powierzchnia

Nr 201674

Ładowarka bezprzewodowa z technologią szybkiego ładowania

Zobacz więcej

0,0
(0)
54,90 zł

Ładowarka indukcyjna Hama QI-FC15 15W czarna

Wysokiej jakości szybka ładowarka indukcyjna, która świetnie prezentuje się na biurku.

Wykorzystana technologia Fast Charge zapewnia szybkie ładowanie indukcyjne, szybsze niż w przypadku standardowych technologii.

Proces ładowania rozpoczyna się automatycznie po umieszczeniu kompatybilnego urządzenia na ładowarce indukcyjnej.

Ładowarka bezprzewodowa została pokryta antypoślizgowym materiałem. Dzięki temu umieszczony na niej smartfon czy inne zgodne urządzenie leży stabilnie i bezpiecznie.

Zoptymalizowany proces ładowania zapewnia ładowanie z maksymalną, bezpieczną dla podłączonego urządzenia prędkością.

Zoptymalizowany proces ładowania chroni baterię podłączonego urządzenia i dzięki temu wydłuża jej żywotność

W ładowarce zastosowano zabezpieczenia chroniące podłączone urządzenie przed przeładowaniem akumulatora, przeciążeniem oraz zwarciem. 

Jeśli Twój telefon ma etui, które jest kompatybilne z technologią ładowania indukcyjnego, to nie ma potrzeby zdejmowania tego futerału przed rozpoczęciem ładowania. 

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze.

 

Artykuły Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC. Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W konsekwencji wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

 

Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach Hama. Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, z pewnością mamy do niego funkcjonalne uzupełnienie.

Specyfikacja
Numer artykułu: 201674
Kod EAN: 4047443487308
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

Ładowarka indukcyjna Hama QI-FC15 15W czarna

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk