dostępny

Słuchawki nauszne Bluetooth Hama ANC Passion Voyage czarne

- Bezprzewodowe ładowanie
- ANC i Ambient Mode
- Intuicyjne sterowanie

Nr 184159

Słuchawki bezprzewodowe z szeregiem funkcjonalnych rozwiązań

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 449,90 zł

Słuchawki nauszne Bluetooth Hama ANC Passion Voyage czarne

Słuchawki bezprzewodowe nauszne z funkcją ANC, bezprzewodowym ładowaniem oraz podróżnym, składanym designem. 

Aktywna redukcja szumów ANC pozwoli Ci odciąć się od dźwięków otoczenia i w pełni skupić się na muzyce. Natomiast, jeśli chcesz słyszeć istotne dźwięki z zewnątrz, to wybierz tryb Ambient.

Słuchawki Bluetooth można ładować bezprzewodowo, wykorzystując ładowarkę bezprzewodową. Możesz również skorzystać z kabla USB-C i naładować słuchawki w klasyczny sposób.

Panel dotykowy pozwala na intuicyjne sterowanie zarówno głośnością, muzyką, jak i połączeniami. Dodatkowo słuchawki są kompatybilne z Asystent Google oraz Siri

Miękko wyścielony, regulowany pałąk oraz mięciutkie, ruchome muszle dostosowują się do kształtu głowy, zapewniając wysoki komfort noszenia.

Słuchawki bezprzewodowe Passion Voyage możesz kompaktowo złożyć i umieścić w solidnym futerale ochronnym, dołączonym do zestawu. To idealne słuchawki podróżne

Do zestawu został dołączony adapter, który umożliwia podłączenie słuchawek Hama do pokładowego systemu rozrywki w samolocie, za pomocą kabla audio. 

Słuchawki Bluetooth Hama zapewniają aż do 20 godzin słuchania muzyki (ANC wyłączone) oraz do 18 godzin przy włączonym trybie ANC. Czas ładowania to ok. 2 godziny.

Rozładowane słuchawki to nie problem. Możesz z nich korzystać również poprzez kabel audio jack 3,5 mm, który jest dołączony do zestawu. 

Specyfikacja
Numer artykułu: 184159
Kod EAN: 4047443497178
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

Słuchawki nauszne Bluetooth Hama ANC Passion Voyage czarne

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
Dołącz do newslettera i odbierz 10% rabatu!

Dołącz do newslettera i odbierz 10% rabatu! color-white

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com