dostępny
Z kodem prezent10 taniej o 10%

Słuchawki nauszne bezprzewodowe Hama Spirit Focused, czarne

- Aktywna redukcja szumów
- Długi czas działania i szybkie ładowanie
- Wygodna, regulowana konstrukcja

Nr 184160

Słuchawki dostosowane do aktywnego trybu życia

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 199,90 zł

Słuchawki nauszne bezprzewodowe Hama Spirit Focused, czarne

Ciesz się czystym dźwiękiem dzięki słuchawkom z ANC. Stworzone z myślą o aktywnym trybie życia, będą Twoim towarzyszem przez cały dzień. 

Słuchawki z ANC eliminują hałas z otoczenia, zapewniając niezakłócony odbiór muzyki. Zamknięta konstrukcja gwarantuje czysty dźwięk.

Zintegrowana obsługa asystenta głosowego (Sisi i Google Assistant) ułatwia sterowanie muzyką i odbieranie połączeń. Komfort użytkowania bez użycia rąk.

Masz możliwość parowania tych słuchawek nausznych z wieloma urządzeniami Bluetooth jednocześnie. Przełączaj się między nimi bez ponownego łączenia.

Długotrwała wygoda dzięki miękkim nausznikom i regulowanemu pałąkowi. Słuchawki bezprzewodowe Spirit Focused idealnie dopasowują się do każdej głowy.

Składana konstrukcja i dołączone etui czynią słuchawki idealnymi na podróż. Złożone zajmują mało miejsca, łatwo jest je zapakować do torby lub walizki. 

Długie działanie, błyskawiczne ładowanie. 23 godziny odtwarzania muzyki na jednym ładowaniu, 15 godzin z włączoną redukcją hałasu. Szybkie ładowanie USB-C w 1,5 godziny.

Czystość dźwięku

Słuchawki bezprzewodowe z ANC (aktywną redukcją szumów) eliminują zewnętrzne hałasy, pozwalając cieszyć się niezakłóconym brzmieniem. Idealne do słuchania muzyki, podcastów, a także prowadzenia rozmów telefonicznych.

 

Współpraca z asystentem głosowym

Korzystaj z Siri czy Asystenta Google. Słuchawki nauszne umożliwiają sterowanie muzyką, wykonywanie połączeń i zadawanie pytań głosowo.

 

Wygodne rozmowy telefoniczne

Dzięki zintegrowanym mikrofonom nie przegapisz żadnej rozmowy. Odbierz połączenie i natychmiast wróć do swojej ulubionej muzyki.

 

Łączność z kilkoma urządzeniami

Słuchawki bezprzewodowe umożliwiają jednoczesne połączenie z wieloma urządzeniami Bluetooth. Przełączaj się między nimi bez konieczności ponownego parowania.

 

Komfort na długie godziny

Miękkie poduszki i regulowany pałąk zapewniają, że te słuchawki nauszne idealnie dopasowują się do każdej głowy, gwarantując komfort nawet podczas długiego noszenia.

 

Łatwe przechowywanie

Składana konstrukcja i woreczek ochronny sprawiają, że słuchawki są zawsze bezpieczne i zajmują mało miejsca w bagażu. Idealne na każdą podróż.

 

Niekończąca się muzyka

23 godziny odtwarzania po pełnym naładowaniu, 15 godzin z włączonym ANC. Szybkie ładowanie USB-C zapewnia gotowość słuchawek w zaledwie 1,5 godziny.

Specyfikacja
Opinie
Ocena: 0,0

Słuchawki nauszne bezprzewodowe Hama Spirit Focused, czarne

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com