dostępny

Hama TERMOMETR/HIGROMETR TH-130 CZARNY

- precyzyjne informacje
- czytelny wyświetlacz
- do każdego pomieszczenia

Nr 186361

Monitorowanie pogody to funkcjonalne rozwiązanie. Uzyskaj najważniejsze informacje

Zobacz więcej

4,0
(2)
(cena za szt. z VAT 23%) 54,90 zł

Termometr/Higrometr TH-130

Zadbaj o komfort cieplny w swoim domu i sprawdzaj temperaturę oraz wilgotność powietrza za pomocą kompaktowego termometru Hama do pomieszczeń.  

Czujnik posiada wskaźnik komfortu cieplnego. Wskaże klimat w pomieszczeniu za pomocą trzech symboli: neutralna twarz, uśmiechnięta twarz, smutna twarz. 

Kontroluj temperaturę wewnętrzną oraz maksymalne i minimalne dane. Zadbaj o odpowiednie warunki w domu i zawsze bądź dobrze poinformowany. 

Ten produkt pokazuje również poziom wilgotności. Ukaże maksymalny i minimalny wynik, a Ty będziesz cieszyć się zdrowym klimatem w swoim domu. 

Czytelny wyświetlacz i płaska, nowoczesna obudowa to duży atut tego modelu. Co ważne, możesz postawić go na blacie lub zawiesić na ścianie, ponieważ posiada otwór. 

Specyfikacja
Numer artykułu: 186361
Kod EAN: 4047443416711
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 4,0

Hama TERMOMETR/HIGROMETR TH-130 CZARNY

2 opinie
5
50%
4
0%
3
50%
2
0%
1
0%
Opinie
Teresa
Zakup zweryfikowany

Kupiłam 4 urządzenia do 4 pomieszczeń. Na początku ustawiłam wszystkie cztery obok siebie i zauważyłam 3 % różnicy w wykazywanej wilgotności pomiędzy nimi. Czy to jest dopuszczalna tolerancja dla Waszych urządzeń?

Odpowiedź Hama

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Chcielibyśmy poinformować, że stacje pogodowe, choć użyteczne, nie są profesjonalnymi urządzeniami pomiarowymi. Ich odczyty temperatury i wilgotności są pokazywane w przybliżeniu. Istnieje możliwość różnic w odczytach między poszczególnymi modelami, które mogą wynosić nawet do +/- 5%. Niemniej jednak, w ogólnym odczuciu, takie różnice nie powinny mieć większego wpływu na codzienne użytkowanie stacji pogodowej. Jeśli precyzyjne pomiary są kluczowe dla Państwa potrzeb, może konieczne będzie skonsultowanie się z profesjonalnymi urządzeniami pomiarowymi lub instytucjami zajmującymi się meteorologią. W przypadku dalszych pytań jesteśmy do dyspozycji.

19/06/2023
Marzena
Zakup zweryfikowany

estetyczny ,dobrze wskazujący temp.i wilgotność

22/07/2023
Inne produkty w kategorii
Dołącz do newslettera i odbierz 10% rabatu!

Dołącz do newslettera i odbierz 10% rabatu! color-white

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com