Prezenty na Dzień Ojca 2024 z kodem rabatowym do -40%!

dostępny
Z kodem prezent20 o 20% taniej

Stacja pogody Hama Ews Intro

- precyzyjne informacje
- czytelny wyświetlacz
- możliwość stworzenia zestawu

Nr 186310

Stacja pogody to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie. Uzyskaj najważniejsze informacje.

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 129,00 zł

Stacja pogody Hama EWS INTRO

Kompaktowa stacja pogody w nowoczesnej obudowie. Wyposażona we wszystkie kluczowe funkcje – niezbędny element każdego domu.

Zegar jest sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją. Masz więc pewność najlepszej precyzji. Możesz też ustawiać czas ręcznie. 

Termometr pokaże temperaturę wewnątrz i na zewnątrz oraz jej trend. Możesz przełączyć między stopniami Celsjusza i Fahrenheita. Stacja zapamięta max. i min. wartość. 

Stacja wskaże prognozę pogody za pomocą 4 symboli, np. słonecznie, pochmurnie i faz księżyca. Otrzymasz także informację o klimacie w pomieszczeniu (3 symbole). 

Masz do wyboru dwa sposoby wyświetlania czasu - format 12 i 24-godzinny. Dni tygodnia mogą natomiast wyświetlać się w jednym z siedmiu języków.

Stacja posiada barometr, higrometr i alarm z funkcją drzemki. Temperatura poinformuje, aby wstać wcześniej, wyczyścić zamarznięte szyby lub zasłonić okna podczas upałów. 

Zestaw standardowo składa się ze stacji bazowej oraz zewnętrznego czujnika radiowego. Możesz jednak podłączyć maksymalnie trzy bezprzewodowe czujniki zewnętrzne. 

Wyświetlacz LCD pokaże informację o dacie, dniu tygodnia oraz o pojemności baterii stacji i czujnika zewnętrznego. Sam czujnik zewnętrzny wskaże temperaturę i wilgotność.

Specyfikacja
Numer artykułu: 186310
Kod EAN: 4047443410795
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

Stacja pogody Hama Ews Intro

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com