niedostępny
Z kodem prezent20 o 20% taniej:  PREZENT20

Stacja pogody Hama Black Line Plus

- precyzyjne informacje
- dostępna prognoza pogody
- wiele dodatkowych wskaźników

Nr 186418

Monitorowanie pogody to funkcjonalne rozwiązanie. Uzyskaj najważniejsze informacje.

Zobacz więcej

0,0
(0)
Dostępne wkrótce

Stacja pogody Hama Black Line Plus

Pogoda jest zmienna i nieprzewidywalna, a przez to pasjonująca. Jeśli lubisz ją śledzić i analizować, to ta rozbudowana stacja pogody jest zdecydowanie dla Ciebie.

Zegar jest sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją. Masz więc pewność najlepszej precyzji. Możesz też ustawiać czas ręcznie. 

Otrzymasz informacje o temperaturze i wilgotności wewnątrz i na zewnątrz oraz dane o trendzie ciśnienia atmosferycznego. Każdego dnia stacja wskaże też fazę księżyca. 

Dotykowy ekran z funkcją regulacji podświetlenia jest bardzo praktyczny. Wyświetlacz VA oferuje najlepszy widok bez względu na kąt nachylenia. Kontrast pozostaje wysoki. 

Jeżeli znasz się na pogodzie, docenisz podanie temperatury punktu rosy. Odzwierciedla stosunek między temperaturą, a wodą w powietrzu. Sprawdź szansę na opady. 

Wiemy, jak ważne jest przygotowanie na różne warunki. Stacja umożliwi prognozę pogody pokazującą się za pomocą 7 symboli, między innymi słonecznie, pochmurnie, deszczowo. 

Przy temperaturze od -1 do 1 stopni, stacja obudzi Cię wcześniej, aby przygotować samochód do jazdy. Możesz ustawić 2 czasy budzenia, dla osób wstających o różnej porze.

Zareaguj w szybkim tempie, aby zapobiec rozwojowi pleśni. Wyświetlacz wskaże zagrożenie za pomocą czterech poziomów. Poczuj się bezpiecznie we własnym domu. 

Od 26,7 stopni ze zwiększeniem wilgotności powietrza, wzrasta odczuwalna temperatura. Powie Ci o tym wskaźnik gorąca, abyś mógł przygotować się na upał lub zasłonić okna.

Specyfikacja
Numer artykułu: 186418
Kod EAN: 4047443427359
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

Stacja pogody Hama Black Line Plus

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com