dostępny
new

Powerbank Hama Color 20 20000 mAh bordowy

- Kompaktowa i lekka konstrukcja
- Wyświetlacz pozostałej mocy
- Duża pojemność 20000 mAh

Nr 201715

Połączenie wysokiej jakości i wyróżniającego designu

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 119,90 zł

Powerbank Hama Color 20 20000 mAh bordowy

Kolorowy powerbank o dużej pojemności 20000 mAh zapewnia bezpieczne i efektywne ładowanie urządzeń. Wyróżnia się swoim designem, jego przyjemny kolor zawsze cieszy oko. 

Powerbank Hama Color 20 łączy funkcjonalność z kompaktowym designem. Jest lekki, idealny na podróż, wyposażony w 2 gniazda ładowania USB-C i USB-A.

Powerbank o dużej pojemności 20000 mAh pozwala na częste korzystanie i ładowanie mobilnych urządzeń. Przykładowo wydłuży działanie Samsunga Galaxy S21+ aż o 165 godzin

Zintegrowany wyświetlacz LED wskazuje pozostałą moc w czterech etapach: 100%, 75%, 50%, 25%. Pełne naładowanie zajmuje 9 godzin.

Zastosowane zaawansowane zabezpieczenia chronią powerbank przed nadmiernym naładowaniem, przegrzaniem, przeciążeniem i zwarciem. Daj Ci to pewność bezpiecznego użytkowania. 

Optymalizacja procesu ładowania chroni baterię podłączonego urządzenia, zapewniając dłuższą żywotność i bezpieczeństwo.

Kompaktowa i lekka budowa

Powerbank Hama Color 20 charakteryzuje się niewielkimi wymiarami i małą wagą, co sprawia, że jest on łatwy do przenoszenia. Bez problemu zmieści się w każdym rodzaju bagażu, stanowiąc niezawodne źródło energii w podróży. Posiada dwa porty ładowania: USB-C i USB-A.

 

Długi czas działania

Powerbank o pojemności 20000 mAh znacząco przedłuża czas działania urządzeń, np. Samsung Galaxy S21+ wydłuża czas swojego działania nawet o 165 godzin.

 

Inteligentne zarządzanie energią

Powerbank jest wyposażony w czytelny wskaźnik z diodami LED, który przedstawia cztery poziomy naładowania baterii: 100%, 75%, 50%, 25%. Daje to użytkownikowi pełną kontrolę nad stanem urządzenia, a pełne naładowanie zajmuje tylko 9 godzin.

 

Zaawansowane ładowanie

Model Hama Color 20 został zaprojektowany tak, aby optymalizować proces ładowania. Dzięki temu powerbank nie tylko skutecznie ładuje podłączone urządzenia, ale również dba o ich baterie, wydłużając ich żywotność.

 

Bezpieczne ładowanie

Powerbank wyposażony jest w certyfikowane ogniwa, które gwarantują nie tylko wysoką jakość, ale także bezpieczeństwo użytkowania. Ochrona przed nadmiernym naładowaniem, przepięciami, przegrzaniem i zwarciem zapewnia użytkownikom bezpieczeństwo w każdej sytuacji.

Specyfikacja
Opinie
Ocena: 0,0

Powerbank Hama Color 20 20000 mAh bordowy

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com