dostępny

Uchwyt na biurko do smartfonu Hama Joint II 700 statyw czarny

- Wygodna, ergonomiczna praca
- Duża swoboda w ustawieniu urządzenia
- Tworzenie kreatywnych ujęć

Nr 4660

Twoje wsparcie w kreatywnej pracy

Zobacz więcej

5,0
(2)
(cena za szt. z VAT 23%) 69,90 zł

Uchwyt na biurko do smartfonu Hama Joint II 700 statyw czarny

Doskonałe rozwiązanie dla twórców internetowych: uchwyt Hama z zaawansowaną regulacją i kompatybilnością z różnymi urządzeniami zapewnia wygodne warunki pracy z elektroniką oraz zwiększa produktywność.

Innowacyjny uchwyt biurkowy zapewnia wyjątkową elastyczność w pozycjonowaniu Twoich urządzeń. Jego dwa przeguby pozwalają na precyzyjne ustawienie smartfona, kamery lub lampy.

Uchwyt biurkowy pasuje do szerokiego zakresu urządzeń z uniwersalnym gwintem ¼". Dzięki dołączonemu adapterowi możesz bez problemu zamocować również telefon, szybko i stabilnie.

Uchwyt umożliwia łatwą i bezpieczną instalację na różnych powierzchniach. Specjalny filc zapobiega zarysowaniom, a zakres mocowania pasuje do blatu o grubości 1-4 cm.

Mimo niewielkiej wagi uchwyt biurkowy gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo zamocowanych urządzeń. Mocowanie 'zimna stopka' umożliwia montaż akcesoriów, np. lampy czy mikrofonu.

Zamocowany smartfon można wykorzystać do nagrywania filmów lub robienia zdjęć pod różnymi kątami. Tak przygotowane ujęcia wyglądają profesjonalnie i przyciągają uwagę widzów. 

Do różnych urządzeń

Ten uchwyt biurkowy jest kompatybilny z różnymi urządzeniami. Posiada standardowy gwint ¼ cala, umożliwiając montaż kamer, lamp i innych akcesoriów. Dołączony adapter umożliwia szybkie zamocowanie smartfona.

 

Elastyczność ustawień

Dzięki dwóm ruchomym przegubom uchwyt do smartfona oferuje pełną kontrolę nad położeniem urządzenia. Duża elastyczność pozwala na tworzenie kreatywnych ujęć, bez względu na to czy robisz zdjęcia, czy nagrywasz filmy.

 

Bezpieczny montaż

Uchwyt biurkowy jest łatwy w montażu, możesz go zamocować na różnych płaskich powierzchniach, np. stole czy blacie.  Regulowany zacisk i ochronny filc zapobiegają zarysowaniom. Idealny do blatów o grubości od 1 do 4 cm.

 

Dodatkowe akcesoria

Lekki, ale solidny uchwyt Hama Joint II 700 zapewnia stabilność zamocowanych urządzeń. Wbudowana 'zimna stopka' umożliwia montaż dodatkowych akcesoriów takich jak lampa LED czy mikrofon.

 

Komfort pracy

Uchwyt biurkowy jest zaprojektowany dla wygody i produktywności. Ułatwia obsługę urządzeń mobilnych, kamer internetowych i mikrofonów, sprzyjając kreatywności w codziennym użytkowaniu.

Specyfikacja
Numer artykułu: 4660
Kod EAN: 4007249046604
Opinie
Ocena: 5,0

Uchwyt na biurko do smartfonu Hama Joint II 700 statyw czarny

2 opinie
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Wioleta
Zakup zweryfikowany

Bardzo polecam ten uchwyt. Wreszcie znalazłam uchwyt, który spełnia moje potrzeby.

12/02/2024
Jacek
Zakup zweryfikowany

Znakomity produkt, na obecne czasy, gdzie każdy ma telefon, a niektórzy muszę pracować na starych bądź bardzo starych dokumentach

23/03/2024
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com