dostępny

Hama Statyw foto, TRAVELLER PRO 105, do smartfonu, kamerki, aparatu

- statyw fotograficzny o uniwersalnym zastosowaniu;
- do smartfonów o szerokości 4,8 do 9,5 cm;
- elastyczne nogi;
- Wysokość: 23 - 105 cm

Nr 4620

Kompaktowy format, idealny do stosowania w podróży, na urlopie i na wycieczkach plenerowych.

Zobacz więcej

5,0
(2)
(cena za szt. z VAT 23%) 179,00 zł

Statyw foto, TRAVELLER PRO 105 do smartfonu, kamerki, aparatu

Kompaktowy format, idealny do stosowania w podróży, na urlopie i na wycieczkach plenerowych. 

Statyw posiada praktyczną głowicę kulową pozwalającą na ustawienie smartfonu w zakresie 3D, dzięki czemu Twoja kreatywność nie musi być ograniczona. Ustaw aparat pod takim kątem jaki potrzebujesz. 

Po odkręceniu uchwytu na smartfon, statyw można wykorzystać również do lekkich aparatów fotograficznych. Gwint standardowy dzięki, któremu twój aparat będzie bezpieczny. Ten rodzaj gwintu pozwala również na zamocowanie kamerki sportowej.  

Statyw posiada niewielkie rozmiary, a dodatkowo kompaktowy kształt sprawi, ze zmieścisz go do bagażu podręcznego. Możliwość zamocowania statywu na poręczy, gałęzi, itp. daje ciekawą perspektywę fotograficzną. Nie umknie Ci żaden ciekawy moment. 

Statyw posiada regulowany uchwyt, dzięki czemu pasuje do smartfonów w rozmiarze od 4,8 do 9,5 cm. Wysokość statywu jest regulowana w zakresie: 23 - 105 cm. 

Nogi pokryte wysokiej jakości materiałem z gumy o strukturze plastra miodu, co gwarantuje maksymalną elastyczność oraz pewne mocowanie. Ponadto statyw można ustawić w dowolnej pozycji, wyginając nogi w każdą stronę, dostosowując się do warunków wykonywania zdjęcia. 

Specyfikacja
Głowica statywu 3D
Gwintu statywu 1/4 cala, zaciskowy uchwyt na smartfon
Kolor Czarny
Waga do 500 g
Wysokość 23 - 105 cm
Numer artykułu: 4620
Kod EAN: 4007249046208
Opinie
Ocena: 5,0

Hama Statyw foto, TRAVELLER PRO 105, do smartfonu, kamerki, aparatu

2 opinie
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Miki

Statyw całkiem poręczy. Faktycznie podróżny. Mieści się spokojnie w plecaku, a po wyciągnięciu można go rozłożyć. Łatwo można zamocować telefon, ale nie ma też problemu z małym aparatem jak Olympus Pen.

01/02/2022
Dmytro
Zakup zweryfikowany

Sprzęt jest bardzo dobry

15/01/2023
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com