Kod rabatowy 10% na Twoje zakupy HAMA2022

dostępny
Statyw foto
TRAVELLER PRO 105, do smartfonu, kamerki, aparatu
Nr 4620

Kompaktowy format, idealny do stosowania w podróży, na urlopie i na wycieczkach plenerowych.

- statyw fotograficzny o uniwersalnym zastosowaniu;
- do smartfonów o szerokości 4,8 do 9,5 cm;
- elastyczne nogi;
- Wysokość: 23 - 105 cm

Zobacz więcej

5,0
(1)
169,00 zł
lub
Statyw foto, TRAVELLER PRO 105 do smartfonu, kamerki, aparatu

Kompaktowy format, idealny do stosowania w podróży, na urlopie i na wycieczkach plenerowych. 

Statyw posiada praktyczną głowicę kulową pozwalającą na ustawienie smartfonu w zakresie 3D, dzięki czemu Twoja kreatywność nie musi być ograniczona. Ustaw aparat pod takim kątem jaki potrzebujesz. 

Po odkręceniu uchwytu na smartfon, statyw można wykorzystać również do lekkich aparatów fotograficznych. Gwint standardowy dzięki, któremu twój aparat będzie bezpieczny. Ten rodzaj gwintu pozwala również na zamocowanie kamerki sportowej.  

Statyw posiada niewielkie rozmiary, a dodatkowo kompaktowy kształt sprawi, ze zmieścisz go do bagażu podręcznego. Możliwość zamocowania statywu na poręczy, gałęzi, itp. daje ciekawą perspektywę fotograficzną. Nie umknie Ci żaden ciekawy moment. 

Statyw posiada regulowany uchwyt, dzięki czemu pasuje do smartfonów w rozmiarze od 4,8 do 9,5 cm. Wysokość statywu jest regulowana w zakresie: 23 - 105 cm. 

Nogi pokryte wysokiej jakości materiałem z gumy o strukturze plastra miodu, co gwarantuje maksymalną elastyczność oraz pewne mocowanie. Ponadto statyw można ustawić w dowolnej pozycji, wyginając nogi w każdą stronę, dostosowując się do warunków wykonywania zdjęcia. 

Specyfikacja
Głowica statywu 3D
Gwintu statywu 1/4 cala, zaciskowy uchwyt na smartfon
Kolor Czarny
Waga do 500 g
Wysokość 23 - 105 cm
Numer artykułu: 4620
Kod EAN: 4007249046208
Opinie
Ocena: 5,0

Statyw foto

1 opinia
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Miki

Statyw całkiem poręczy. Faktycznie podróżny. Mieści się spokojnie w plecaku, a po wyciągnięciu można go rozłożyć. Łatwo można zamocować telefon, ale nie ma też problemu z małym aparatem jak Olympus Pen.

01/02/2022
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk