Kod rabatowy 10% na Twoje zakupy HAMA2022

dostępny
Zestaw selfie Pro II
uchwyt plus samowyzwalacz , Bluetooth, uchwyt 9,5 cm
Nr 4633

Zestaw składający się z uchwytu na smartfon i zdalnego wyzwalacza Bluetooth do elastycznego i zróżnicowanego fotografowania w smartfonie

- do smartfonów o szerokości 4,8 - 9,5 cm;
- wyzwalacz Bluetooth 10 m;
- gwint 1/4 cala

Zobacz więcej

0,0
(0)
62,90 zł
Zestaw selfie Pro II, uchwyt plus samowyzwalacz, Bluetooth, uchwyt 9,5 cm

Zestaw składający się z uchwytu na smartfon i zdalnego wyzwalacza Bluetooth do elastycznego i zróżnicowanego fotografowania w smartfonie. 

Statyw posiada regulowany uchwyt, dzięki czemu pasuje do smartfonów w rozmiarze od 4,8 do 9,5 cm. Uchwyt zabezpieczony został gumową warstwą aby nie porysować smartfona. 

Uchwytu na smartfon mocowany jest do statywu za pomocą standardowego gwintu 1/4 cala, dzięki czemu posuje do wszystkich statywów Hama i innych.  

Jesteś miłośnikiem selfie - to rozwiązanie jest idealne dla ciebie. Regulowany uchwyt do smartfona pozwala na stabilne zamocowanie telefonu, Dodatkowo gumowe zabezpieczenie zabezpieczy smartfon przed wyślizgnięciem się z uchwytu. 

W zestawie znajduje się wyzwalacz Bluetooth, dzięki czemu nie musisz męczyć się aby nacisnąć spust migawki. Wyzwalacz działa na odległość do 10 m. Teraz możesz wygodnie zapozować do zdjęcia i przycisnąć spust migawki. 

Wyzwalacz Bluetooth posiada pasek zabezpieczający, dzięki czemu nie wyślizgnie się przypadkowo z ręki. Ciesz się swoim selfie nawet w trudnych warunkach i niedostępnych miejscach.  

Specyfikacja
Głowica statywu Uchwyt do smartfona
Gwintu statywu 1/4 cala
Kolor Czarny
Waga do 50 g
Bluetooth Tak
Numer artykułu: 4633
Kod EAN: 4007249046338
Opinie
Ocena: 0,0

Zestaw selfie Pro II

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk