dostępny
new

Powerbank Hama Pocket 5 5000 mAh antracyt

- 2 gniazda ładowania USB-A
- Wskaźnik pozostałej mocy
- Bezpieczny proces ładowania

Nr 201707

Mały i lekki, idealny do plecaka lub torebki

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 49,90 zł

Powerbank Hama Pocket 5 5000 mAh antracyt

Powerbank Hama Pocket 5 z pojemnością 5000 mAh to idealny kompan podróży - jego kompaktowy rozmiar i lekkość sprawiają, że nawet nie poczujesz, że masz go w torbie. Natomiast wskaźnik LED pozwala na bieżąco monitorować poziom naładowania. Bezpieczne i optymalne ładowanie chroni życie baterii, gwarantując niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania.

Powerbank Hama Pocket 5 o dużej pojemności 5000 mAh jest lekki i kompaktowy. Idealny, aby zawsze mieć go przy sobie.

Pojemność 5000 mAh wystarcza, by przedłużyć działanie Samsunga Galaxy S21+ o 40 godzin. Sam powerbank ładuje się w 4 godziny (gniazdo USB-C).

Wyświetlacz LED informuje o stanie naładowania powerbanku. Pokazuje dostępną energię w procentach: 100%, 75%, 50%, 25%.

Optymalny proces ładowania chroni baterię Twojego urządzenia, wydłużając jej żywotność.

Zastosowane zaawansowane zabezpieczenia chronią powerbank przed nadmiernym naładowaniem, przegrzaniem, przeciążeniem i zwarciem. Daj Ci to pewność bezpiecznego użytkowania. 

Mały i lekki powerbank

Powerbank Hama Pocket 5 o pojemności 5000 mAh jest wyjątkowo lekki (ok. 100 g) i kompaktowy. Dlatego możesz go nosić zawsze przy sobie, jest gotowy do użycia w każdej sytuacji. Jest wyposażony w 2 gniazda ładowania USB-A.

 

Długi czas działania

Powerbank o pojemności 5000 mAh znacząco przedłuża czas działania urządzeń, np. Samsung Galaxy S21+ wydłuża czas swojego działania nawet o ok. 40 godzin. Sam powerbank ładuje się szybko – zaledwie 4 godziny przez gniazdo USB-C.

 

Monitorowanie energii

Powerbank Hama Pocket 5 został wyposażone we wskaźnik pozostałej mocy - pokazuje poziom naładowania w czterech poziomach: 100%, 75%, 50%, 25%, co pozwala na łatwe zarządzanie dostępną energią.

 

Zaawansowane ładowanie

Model Hama Pocket 5 został zaprojektowany tak, aby optymalizować proces ładowania. Dzięki temu powerbank nie tylko skutecznie ładuje podłączone urządzenia, ale również dba o ich baterie, wydłużając ich żywotność.

 

Bezpieczne ładowanie

Powerbank 5000 mAh Hama Pocket 5 wyposażony jest w certyfikowane ogniwa, które gwarantują nie tylko wysoką jakość, ale także bezpieczeństwo użytkowania. Ochrona przed nadmiernym naładowaniem, przepięciami, przegrzaniem i zwarciem zapewnia użytkownikom bezpieczeństwo w każdej sytuacji.

Specyfikacja
Opinie
Ocena: 0,0

Powerbank Hama Pocket 5 5000 mAh antracyt

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com