Kod rabatowy 10% na Twoje zakupy HAMA2022

dostępny
Mini statyw
FLEXPRO, 3W1, 27 CM, czarny
Nr 4605

Elastyczny statyw w kompaktowym rozmiarze. Konstrukcja umożliwia zamocowanie na różnych przedmiotach, dzięki czemu masz możliwość wykonania stabilnych zdjęć w różnych, niestandardowych miejscach.

- Statyw zajmuje mało miejsca – może zostać złożony
- Pasuje do smartfonów w rozmiarze od 4,8 do 9,5 cm\
- Uchwyt do smartfona można odczepić; pasuje również do innych statywów
- Obrotowa, gwintowana płytka zapewnia optymalne łączenie z innymi adapterami

Zobacz więcej

0,0
(0)
99,90 zł
lub
Mini Statyw, FLEXPRO 3W1, 27 CM, czarny

Elastyczny statyw w kompaktowym rozmiarze. Konstrukcja umożliwia zamocowanie na różnych przedmiotach, dzięki czemu masz możliwość wykonania stabilnych zdjęć w różnych, niestandardowych miejscach.

Statyw posiada elastyczne nogi zginane pod kątem aż do 360°, dzięki czemu można je wygodnie i bezpiecznie zamocować na różnego rodzaju przedmiotach , np. poręczach, gałęziach. Takie ustawienie statywu pozwoli na osiągniecie ciekawej perspektywy zdjęcia. 

System 3w1 to rozwiązanie pozwalające na zastosowanie statywu do smartfonów, kamer GoPro i innych aparatów z gwintem  ¼-cala. Dodatkowo Głowica kulowa umożliwia perfekcyjne ustawienie aparatu do wykonywanie zdjęć o orientacji pionowej i poziomej. System 3w1 sprawi, że wyjedziesz na urlop przygotowany na każdą sytuację. 

Statyw posiada niewielkie rozmiary, a dodatkowo kompaktowy kształt sprawi, ze zamieścisz go do bagażu podręcznego. System 3w 1 to idealne rozwiązanie na Twój wymarzony urlop. Nie umknie Ci żaden ciekawy moment. 

Statyw posiada regulowany uchwyt, dzięki czemu pasuje do smartfonów w rozmiarze od 4,8 do 9,5 cm. 

Nogi pokryte wysokiej jakości materiałem z gumy o strukturze plastra miodu, co gwarantuje maksymalną elastyczność oraz pewne mocowanie. Ponadto statyw można ustawić w dowolnej pozycji, wyginając nogi w każdą stronę, dostosowując się do warunków wykonywania zdjęcia. 

Specyfikacja
Głowica statywu 3D
Gwintu statywu zaciskowy uchwyt na smartfon
Kolor Czarny
Waga do 350 g
Wysokość 16 - 27 cm
Numer artykułu: 4605
Kod EAN: 4007249046055
Opinie
Ocena: 0,0

Mini statyw

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk