dostępny

Hama Statyw trójnożny, Solid 19B, do smartfona, kamerki, aparatu

- Waga: 260 g;
- Do smartfonów o szerokości 5,9 - 9,0 cm; \
- Nogi pokryte gumową warstwą

Nr 4630

Stabilny i statyw stołowy do smartfonów i aparatów. Może być również wykorzystywany jako selfie stick do robienia zdjęć i nagrywania filmów.

Zobacz więcej

5,0
(2)
(cena za szt. z VAT 23%) 119,00 zł

Statyw trójnożny, Solid 19B, do smartfona, kamerki, aparatu

Stabilny i statyw stołowy do smartfonów i aparatów. Może być również wykorzystywany jako Selfie Stick do robienia zdjęć i nagrywania filmów.

Statyw posiada praktyczną głowicę kulową pozwalającą na ustawienie smartfona w zakresie 3D, dzięki czemu Twoja kreatywność nie musi być ograniczona. Ustaw aparat pod takim kątem jaki potrzebujesz. W głowicę wbudowano poziomicę ułatwiającą ustawienie aparatu. 

Statyw posiada w zestawie uchwyt do smartfonów oraz standardowy gwint do aparatów fotograficznych, dzięki czemu statyw wykorzystasz również do fotografowania tradycyjnym aparatem kompaktowym oraz kamerką. 

Statyw posiada niewielkie rozmiary, a dodatkowo kompaktowy kształt sprawi, ze zamieścisz go do bagażu podręcznego. Możliwość rozciągnięcia nóg - 5 stopni regulacji daje ciekawą perspektywę fotograficzną. Nie umknie Ci żaden ciekawy moment. 

Statyw posiada regulowany uchwyt, dzięki czemu pasuje do smartfonów w rozmiarze od 5,9 do 9,0 cm. 

Statyw posiada nowoczesny design oraz ciekawe wykończenie. Idealnie komponuje się z Twoim nowoczesnym smartfonem. 

Statyw Solid to mocna i wytrzymała konstrukcja. Projektanci zrezygnowali z klejenia elementów na rzecz skręcanych podzespołów. Dzięki czemu statyw jest wytrzymalszy. 

Specyfikacja
Głowica statywu 3D
Gwintu statywu zaciskowy uchwyt na smartfon
Kolor Czarny
Waga do 300 g
Wysokość 16 - 19 cm
Numer artykułu: 4630
Kod EAN: 4007249046307
Opinie
Ocena: 5,0

Hama Statyw trójnożny, Solid 19B, do smartfona, kamerki, aparatu

2 opinie
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Mariusz

Całkiem niezły, mały statyw. Pozwala na wiele. Można zamontować telefon w odpowiednim uchwycie, ale i mały aparat. U mnie sprawdza się całkiem fajnie w podróży, gdy mam spotkania online a wolę mieć wolne ręce.

01/11/2021
Sebastian
Zakup zweryfikowany

Zgodnie z opisem 🙂

17/06/2023
Inne produkty w kategorii
Dołącz do newslettera i odbierz 10% rabatu!

Dołącz do newslettera i odbierz 10% rabatu! color-white

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com