Kod rabatowy 10% na Twoje zakupy HAMA2022

dostępny
Mini Statyw
"POCKET" do smartfonów, 20 cm, czarny
Nr 4621

Kieszonkowy statyw do smartfonów ułatwia robienie stabilnych selfie oraz nagrywanie filmów.

- Antypoślizgowe nogi
- Do smartfonów z przedziału od 5 do 8,5 cm
- Waga: 87 g"

Zobacz więcej

0,0
(0)
74,90 zł
lub
Mini Statyw "POCKET" do smartfonów, 20 cm, czarny

Kieszonkowy statyw do smartfonów ułatwia robienie stabilnych selfie oraz nagrywanie filmów.

Z tyłu uchwytu Hama umieszczone specjalne lusterko. Jeśli podczas robienia selfie korzystasz czasem z tylnej kamery smartfona (bo, np. ma lepszą jakość) to nie będziesz robić zdjęć ‘na ślepo’ – lusterko pokaże Ci, czy wszyscy zmieścili się w kadrze lub, czy ta pozycja jest dla Ciebie korzystna.

Jeśli nie chcesz robić zdjęć lub nagrywać ‘z ręki’ możesz postawić statyw na dowolnej płaskiej powierzchni na jego trzech stabilnych nóżkach, zabezpieczonych antypoślizgowym materiałem. W takiej pozycji może również służyć jako podstawka do telefonu, np. do wygodnego oglądania filmów.

Rozsuwany uchwyt Pocket o płynnie regulowanym rozmiarze pozwala na zamocowanie smartfona o dowolnej szerokości z przedziału od 5 aż do 8,5 cm. Mocowanie smartfona jest stabilne i bezpieczne.

Mini statyw Pocket to praktyczne rozwiązanie do robienia stabilnych, nierozmazanych selfie, nagrywania filmów z wakacji lub wideoblogów, a także do prowadzenia wideokonferencji podczas zdalnej pracy, oglądania filmów lub jako podstawka do telefonu.

Specyfikacja
Głowica statywu 2D
Gwintu statywu zaciskowy uchwyt na smartfon
Kolor Czarny
Waga do 100 g
Wysokość 10 - 20 cm
Numer artykułu: 4621
Kod EAN: 4007249046215
Opinie
Ocena: 0,0

Mini Statyw

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk